آماده‌باش آتش‌نشانی مشهد در پی تغییرات جوی و بارش باران

آماده‌باش آتش‌نشانی مشهد در پی تغییرات جوی و بارش باران

آماده‌باش آتش‌نشانی مشهد در پی تغییرات جوی و بارش باران

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از آماده‌باش قریب به ۵۰۰ نیروی آتش‌نشان در ۵۰ ایستگاه، پایگاه و مراکز فرماندهی و ستادی این سازمان برای امداد رسانی به شهروندان در خصوص آبگرفتگی های احتمالی در سطح این کلانشهر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیرعزیزی با بیان این مطلب گفت: با توجه به صدور اخطاریه سازمان هواشناسی و اعلام هشدار درباره بارش رگباری باران طی ساعات آینده در مشهد، قریب به ۵۰۰ نیروی آتش‌نشان به همراه ماشین آلات و تجهیزات مربوطه در ۵۰ ایستگاه‌ و پایگاه‌ آتش نشانی و حوزه های فرماندهی و ستادی این سازمان در آماده‌باش کامل هستند، تا در صورت بروز حوادث احتمالی مرتبط به بارش نزولات جوی به شهروندان خدمت‌رسانی کنند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد ادامه داد: تمهیدات پیش بینی شده، شامل آماده باش تعدادی موتور پمپ خودمکش و پمپ های واریسکو برای رفع آب گرفتگی های احتمالی می باشد.
عزیزی با بیان اینکه شرایط آماده‌باش تا برگشتن وضعیت جوی به حالت عادی ادامه خواهد داشت، از تمامی شهروندان درخواست کرد: از ترددهای غیرضروری در هنگام بارش باران و حضور در مجاورت جویبارها، کانال‌های فاضلاب که به ظاهر آرام‌اند، خودداری کرده و از ورود به بستر مسیل ها و رودخانه‌های فصلی جدا بپرهیزند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات