پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان به مناسبت نیمه...

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان، در پیامی فرارسیدن نیمه شعبان و خجسته زاد روز حضرت ولیعصر(عج) را تبریک گفت.

پیام دکتر هوشنگ ملایی به این مناسبت به شرح زیر است:

خیل عظیم منتظران با تمام عشق/ از عمق دل به یاد ظهورت نشسته‌اند


ماه شعبان، آفتابی‌ترین ماه خلقت، ماه شکفتن گل‌های گلستان نبی است؛ ماه خجسته‌زادروز سید و سالار شهیدان اباعبدالله‌الحسین(ع)، قمر بنی‌هاشم ابالفضل‌العباس(ع)، سید‌الساجدین امام زین‌العابدین(ع)، سرو رعنای کربلا حضرت علی‌اکبر(ع) و میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت حجه‌‌بن‌الحسن‌ العسگری(عج).
ماه شعبان ماهی است که درخشان ترین ستاره آسمان ولایت و امامت را در تقویم الهی در برگرفته است؛ و در سپیده دم نیمه این ماه مبارک، فرشتگان خبر از طلوع خورشیدی دیگر دادند. خورشیدی که بار دیگر از فراسوی تاریخ طلوع خواهد کرد و جهان را به صاحبان اصلی‌اش خواهد سپرد.
در آن روز، مولای سبزپوش عدالت‌گستر، ذوالفقار به دست، زنجیر ستم از پای محرومان خواهد گشود و غبار غم و اندوه از چهره منتظرانش خواهد زدود. پس امروز، در جهانی که در هر گوشه اش فریاد دادخواهی ستمدیده ای از بیداد ستمگران و مستکبران به گوش می رسد، بر ماست تا بیش از همیشه و هر روز، رسم انتظار را، ایستاده قامت و عاشقانه به جای آوریم.
روز جهانی مستضعفان،هفته رزمندگان گمنام امام زمان و فرخنده میلاد مولای سپید سیرتان، آخرین برگزیده اعصار، امام زمان حضرت مهدی(عج) را به پیشگاه مقام معظم رهبری، سران خدوم نظام جمهوری اسلامی و منتظران راستینش در سراسر گیتی تبریک و تهنیت می گویم و تعجیل در فرج حضرتش را از خداوند منان مسئلت دارم.

هوشنگ ملایی
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای هرمزگان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای هرمزگان

    شركت آب منطقه‌ای هرمزگان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات