انتصاب" غلامعلی بیدختی" به عنوان مدیر امور منابع آب...

انتصاب" غلامعلی بیدختی" به عنوان مدیر امور منابع آب...

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران مدیر جدید امور منابع آب شمیرانات منصوب و با حضور معاون حفاظت و بهره برداری، معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "احمدعلی قربانیان" در این مراسم اظهار کرد: هدف اصلی  جا به جایی مدیران مجموعه ایجاد تفکر جدید در راستای اهداف حاکمیتی شرکت است.

قربانیان افزود: مدیر پیشین امور آب شمیرانات در ۶ ماه گذشته عملکرد بسیار خوبی از خود در راستای اجرای رفع تصرفات در این منطقه و برخورد با متجاوزین حریم و بستر رودخانه ها داشته است.

در ادامه این مراسم "غلامعلی بیدختی" مدیر جدید امور آب شمیرانات نیز عنوان کرد: رمز موفقیت امور  همدلی و همکاری در میان پرسنل می باشد و بایستی به شکل مستمر حتی با جا به جایی مدیران ادامه داشته باشد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از توان همکاران متعهد در تحقق اهداف و انجام وظایف محوله کوشا باشیم.

در پایان نیز معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای تهران حکم انتصاب "غلامعلی بیدختی" را به عنوان مدیر امور منابع آب شمیرانات اهدا و از زحمات علیرضا نیکنام در دوران تصدی این مسوولیت تقدیر و تشکر کرد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات