اجرای طرح خود اظهاری کنتور آب در خراسان رضوی

اجرای طرح خود اظهاری کنتور آب در خراسان رضوی

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سیدابراهیم علوی" افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت عدم مراجعه قاریان به منازل شهروندان، طرح خود اظهاری کنتور مشترکان در استان در 76 شهر و 2500 روستای تحت پوشش به اجرا درآمده است.
وی افزود: در اجرای این طرح مشترکان اقدام به ارسال شماره کنتور آب خود به شماره‌های تعیین شده می‌کنند و برای آن دسته از مشترکان که امکان ارسال از طریق پیامک را ندارند قبض علی‌الحساب مصرف مشابه سال قبل صادر می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی اظهار کرد: پس از گذر از بحران کرونا قبوض علی‌الحساب با شماره‌های فعلی تدقیق شده و میزان آب‌بها به مشترکان به شکل قطعی اعلام خواهد شد.
وی همچنین افزود: برای رفاه حال هم استانی‌ها و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تمهیداتی پیش‌بینی شده تا ارائه خدمات به متقاضیان به‌صورت غیرحضوری ارائه شود، به‌گونه‌ای که تمامی خدمات مورد نیاز در سایت شرکت و از طریق تماس تلفنی با شماره 1522 برای ساکنان شهرها و شماره ۱۵۲۳ برای روستاییان قابل دسترسی است. تلفن 122 در سطح شهرها و روستاهای استان هم تمام وقت آماده خدمت‌رسانی است.
علوی با اشاره به افزایش مصرف آب در استان و ضرورت رعایت بهداشت در مقابله با ویروس کرونا، از شهروندان خواست با هدف استمرار ارائه خدمات آبفا نسبت به پرداخت قبوض آب خود اقدام کنند.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات