شهردار تبریز به صورت شبانه روزی پیگیر اجرای دقیق برنامه های مقابله با کرونا بود

شهردار تبریز به صورت شبانه روزی پیگیر اجرای دقیق برنامه های مقابله با کرونا بود

رسول موسایی در گفتگو با خبرنگار شهریار گفت: شهرداری ها بر حسب شرایط کاری در آخرین ماه های سال با انباشت کار روبه رو هستند و علاوه بر فرآیند تدوین بودجه سالانه و تعرفه عوارض محلی، هماهنگی برنامه های عمرانی و خدماتی سال بعد و برنامه های دیگر را پیش رو دارند.

او افزود: بر همین اساس اسفندماه سال ۹۸ با شیوع ویروس کرونا مقارن و عملا وظایف شهرداری ها دوچندان شد.

موسایی با اشاره به اینکه در شهر تبریز نیز شهرداری از طرف ستاد مقابله با کرونا وظایف مهمی را عهده دار شد، ادامه داد: شهرداری علاوه بر وظایف اصلی و روزمره اش در خدمات رسانی به مردم، ضدعفونی و گندزدایی تمام مناطق و سطح شهر را بر عهده گرفت و تمام نیروها و تجهیزاتش برای مقابله با شیوع ویروس کرونا بسیج شدند.

قائم مقام شهردار تبریز ادامه داد: شخص شهردار تبریز نیز در این برهه زمانی مهم علاوه بر انجام وظایف محول شده، در برنامه ها، عملیات ها و جلسات مختلف حضور پیدا کرد و علاوه بر راه اندازی کمپین حمایتی برای کمک به آسیب دیدگان اقصادی شیوع ویروس کرونا و ترغیب گروه های مردمی برای انجام ضدعفونی در محلات، به صورت شبانه روزی بر اقدامات برنامه ریزی شده نظارت می کرد.

او گفت: ایرج شهین باهر بدون خستگی و به صورت شبانه روزی در این دو ماه تمام تلاش خود را برای اجرای ماموریت ها و وظایف مشخص شده از سوی ستاد مقابله با کرونا به کار گرفت و بدون واهمه و میدانی در تمامی برنامه ها حضور پیدا کرد.

موسایی افزود: با اینکه شخص شهردار در معرض خطر کرونا قرار داشت ولی برای خدمات رسانی به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نبود و در نهایت نیز دیروز نتیجه تست او مثبت اعلام شد ولی با این حال به صورت تلفنی و ویدیو کنفرانس با مدیران در ارتباط و مجازی پای کار و پیگیر است.

قائم مقام شهردار تبریز ادامه داد: حال عمومی آقای شهردار خوب است و هیچ خللی نیز در روند خدمت رسانی به مردم ایجاد نخواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات