توجه ویژه به توسعه فضای سبز، هوشمندسازی شهر و سیستم حمل و نقل عمومی در بودجه ۹۹

توجه ویژه به توسعه فضای سبز، هوشمندسازی شهر و سیستم حمل و نقل عمومی در بودجه ۹۹

مرتضی موحدنیا امروز در گفتگو با خبرنگار شهریار با اشاره به اولویت های بودجه سال ۹۹، اظهار کرد: در بودجه سال ۹۹ با توجه به تاکید شهردار محترم مبنی بر توسعه فضای سبز شهر، توجه ویژه ای به این موضوع شده و بر این اساس است که ۹۹ به سال فضای سبز تبریز نامگذاری شده است.

او ادامه داد: هوشمندسازی شهر از دیگر اولویت های بودجه امسال شهرداری تبریز است و با توجه به اهمیت سازمان فناوری شهرداری تبریز در موضوع هوشمندسازی شهر، نگاهی متفاوت از قبل نسبت به بودجه این سازمان شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز عنوان کرد: هوشمندسازی شهر چه در مواقع عادی و چه در بحران، موجب دورکاری و بدون حضور مردم در ادارات انجام می شود که نتیجه آن صرفه جویی در زمان و انرژی و تاثیرات مثبت زیادی به دنبال دارد.

او افزود: در بودجه سالجاری به توسعه سیستم حمل و نقل عمومی نیز توجه شده است و در این میان پروژه پیشرفت پروژه قطار شهری یکی از اولویت های مهم شهرداری تبریز در بحث توسعه سیستم حمل و نقل عمومی است.

موحدنیا همچنین با اشاره به پروژه های عمرانی مدنظر شهرداری تبریز یادآور شد: در بودجه ۹۹ پروژه های مهمی نیز در نظر گرفته شده است که از جمله پروژه های مدنظر، روگذر ارتش و پل همسان کابلی است که این پروژه هم اکنون در حال احداث است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات