ایجاد محل اسکانی جدید برای شورای شهر تبریز/عمارت ساعت شناسنامه تبریز است

ایجاد محل اسکانی جدید برای شورای شهر تبریز/عمارت ساعت شناسنامه تبریز است

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات شورای اسلامی شهر تبریز، محرم محمدزاده در بازدید از ساختمان نیمه کاره شهرداری منطقه ۱ که در سال‌های گذشته به علت برخی مشکلات نیمه کاره رها شده است، اظهار داشت: ساختمان ۱۳ طبقه که اسکلت بندی آن تمام شده و تنها یک طبقه از آن برای اسکان شورای شهر کافی است، بلاتکلیف رها شده است.

او یادآور شد: امروز در بازدیدی که از این مجموعه داشتیم مقرر شد مشکلات این ساختمان پیگیری شود تا با تکمیل و افتتاح آن هم برای شورای اسلامی شهر ساختمانی در خور شأن ایجاد شود و هم از پتانسیل‌ها و طبقات دیگر این ساختمان برای بهره گیری از ظرفیت جوانان فعال تبریز در زمینه‌های مختلف علمی و فرهنگی استفاده شود.

این عضو شورای شهر تبریز ضمن انتقاد از عدم اختصاص ساختمان برای اسکان شورای شهر تبریز و بلاتکلیفی ساختمان ۱۳ طبقه در گلپارک گفت: امروز شورای شهر در عمارت ساعت حضور دارد که شناسنامه تبریز است و حضور شورا در این مکان می‌تواند منجر به آسیب هایی برای این ساختمان باشد.

محمدزاده همچنین در بازدید از کارخانه آسفالت سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: با وجود پتانسیل بالای کارخانه پخت آسفالت سازمان عمران شهرداری تبریز باید کیفیت آسفالت ریزی در معابر شهر بسیار بالاتر از وضعیت موجود بوده و بتواند انتظار شهروندان را در این زمینه برآورده سازد.

به گفته او، باید به صورت جدی پیگیر استفاده اصولی از اموال و پروژه‌های شهرداری تبریز باشیم تا بیت المال پایمال نشود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات