حفظ سلامت کارکنان و کارگران در پروژه های عمرانی در اولویت است

حفظ سلامت کارکنان و کارگران در پروژه های عمرانی در اولویت است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، نواب قائدی به برخی از پروژه های کلان شهرداری شیراز اشاره کرد و گفت: پروژه های بزرگی چون تقاطع شهید رودکی، بزرگراه مهندسین(مهدیه)، تقاطع غیر همسطح استاد بهمن بیگی و... پس از ریشه کن شدن و یا کمرنگ شدن ویروس کرونا تکمیل و تقدیم شهروندان عزیز می شوند.
قائدی ابراز امیدواری کرد: با اتمام پروژه های در حال اجرا، و پروژه های خوبی که مد نظر است، خدمات خوبی به شهروندان ارائه شود.
مهندس اسماعیل صالحی معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز نیز در این جلسه با اشاره به آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری شیراز، بیان داشت: نگاهمان بر این است که ابتدا پروژه های کلان عمرانی که تا پایان سال ۹۸ حدود ۸۰ و یا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشتند را به سرانجام برسانیم.
وی زیرگذر علی بن حمزه(ع)، تقاطع غیر همسطح شهید رودکی، بزرگراه مهندسین، تقاطع غیر همسطح استاد محمد بهمن بیگی، زیرگذر گلستان و... را از جمله پروژه هایی که در آستانه بهره برداری قرار دارند عنوان کرد و افزود: با توجه به شرایط پیش آمده در سطح جامعه در خصوص شیوع ویروس کرونا، این پروژه ها در حال حاضر متوقف هستند و پس از رفع این بحران مراحل تکمیلی آنها از سر گرفته می شود.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با بیان اینکه این معاونت آمادگی کامل برای اجرای پروژه های جدید شهری را دارد، خاطر نشان کرد: در راستای اهداف بلند مدت مجموعه شورای شهر و شهرداری پروژه های خوبی تدوین و اولویت بندی شده است که پس از رفع این بحران، عملیات عمرانی آنها آغاز خواهد شد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات