شعار پویش رحمت؛ «یک خانواده معین یک خانواده»

شعار پویش رحمت؛ «یک خانواده معین یک خانواده»

به گزارش شهریار، سعید جلالی در گفتگو با خبرنگار شهریار، اظهار داشت: در پی مشکلات ناشی از بیماری کرونا، در ماه مبارک رمضان امسال مشکلات اقتصادی گریبانگیر خانواده‌های بسیاری خواهد بود.

جلالی افزود: انتظار داریم کسانی که دارای تمکن مالی هستند در این ماه جهت کاهش این مشکلات با پویش رحمت همراه شده و همه با هم در این راستا حرکت کنیم.

او ادامه داد: این دومین ماه است که ما درگیر بحران کرونا هستیم و کاملا برای همه واضح است که اگر مشارکت مردم نبود در زمینه کاهش مشکلات اقتصادی ناشی از این بیماری نمی توانستیم کاری از پیش ببریم.

این خیر نام آشنای تبریزی با بیان اینکه آسیب‌های اقتصادی می‌تواند منجر به آسیب‌های اجتماعی شود، گفت: حضور مردم چه از طریق تشکل‌ها و چه به صورت خودجوش به خصوص در ماه مبارک رمضان می تواند کارگشا باشد.

جلالی از هماهنگی پویش رحمت با ستاد پشتیبانی مدافعین سلامت نیز خبر داد و افزود: موضوع مشارکت پذیر کردن مردم تبریز در راستای اهداف پویش رحمت برای ما بسیار حائز اهمیت است.

پویش رحمت، طرحی مردمی برای جمع‌آوری نذورات مردمی و همچنین گوشت قربانی و توزیع آن بین افرادی است که در بحران کرونا از لحاظ معیشتی دچار آسیب شده و هیچ درآمد و مستمری از نهادهای دولتی و غیردولتی و خیریه‌ها ندارند.

شماره حساب پویش رحمت در بانک پاسارگاد به شرح ذیل است:

شماره حساب ویژه مشارکت در پویش رحمت نزد بانک پاسارگاد: ۱۶۰۲۸۰۰۰۱۱۴۹۹۵۵۸۰۱

شماره کارت ویژه مشارکت در پویش رحمت نزد بانک پاسارگاد: ۵۰۲۲-۲۹۷۰-۰۰۱۱-۲۷۵۰

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات