افزایش دمای هوا و بارش پراکنده باران و رعد و برق در استان

افزایش دمای هوا و بارش پراکنده باران و رعد و برق در استان

افزایش دمای هوا و بارش پراکنده باران و رعد و برق در استان

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، افزایش دمای هوا و بارش پراکنده باران و رعد و برق را پیش بینی کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی،با توجه به بررسی نقشه ها و مدل های پیش بینی هواشناسی، امروزشاهد جوی نسبتا پایدار در اکثر نقاط استان خواهیم بود به طوری که وزش باد، به ویژه در نقاط بادخیز استان، پدیده قابل ملاحظه خواهد بود و گاهی بارش خفیف پراکنده، به ویژه در نقاط کوهستانی، دور از انتظار نخواهد بود. برای امروزو یکشنبه با عبور سامانه ناپایدار جوی از نواحی جنوبی استان ،در ساعاتی افزایش ابرناکی و رگبارهای پراکنده همراه با وزش باد موقتی و گاهی رعدوبرق، به ویژه در ساعات بعدازظهر پیش بینی می شود.
طی ۲۴ ساعت گذشته قوچان با کمینه دمای ۳ درجه سانتیگراد سرد‎ترین و تایباد با بیشینه دمای ۲۴ درجه سانتیگراد گرم‎ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند.
همچنین آسمان امروز شنبه شهرستان مشهد، قسمتی تا نیمه ابری با احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده گاهی افزایش سرعت باد پیش بینی می شود،دمای هوای امروز مشهد درسردترین مزان ۸درجه سانتیگراد که درگرم ترین زمان به ۲۳ درجه سانتیگراد افزایش پیدا خواهد کرد.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات