آخرین اقدامات شرکت در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا تشریح شد

جلسه کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل با حضور مدیرعامل شرکت و اعضای کمیته برگزار و آخرین اقدامات شرکت در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا و سایر مباحث تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، در ابتدای این نشست " علیرضا خانی زاد" رییس گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل اظهار کرد: با مساعدت معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی نسبت به تهیه و توزیع بسته های سلامت  جهت  پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با همکاری این دفتر  برای حوزه ستادی در فروردین ماه  اقدام لازم به عمل آمد و مقرر شد که سری دوم  بسته های مذکور در اردیبهشت ماه نیز تهیه و میان همکاران توزیع شود.

وی همچنین افزود: جهت مقابله با این ویروس در سطح شرکت کلیه معاونان و مدیران برای به حداقل رساندن  رفت و آمد پرسنل در نیمه اول فروردین ماه ضمن تداوم خدمت رسانی و جلوگیری از هرگونه اخلال در انجام امور محوله  در خصوص استفاده از مرخصی و یا دورکاری و نوبت کاری با همکاران متقاضی،  تعامل لازم را به عمل آوردند.

رییس گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت همچنین یادآور شد: طی این مدت محیط های اداری، نقلیه و خودرویی به شکل کامل ضدعفونی شده  و بسته های بهداشتی در اختیار آن ها قرار داده شده است.

وی تصریح کرد: دستگاه کارت زنی حضور و غیاب همکاران نیز در اسفند ماه از چرخه استفاده خارج شد و پرسنل  موظف شدند حضور و غیاب خود را با نوشتن در جدول و ارسال به امور منابع انسانی  ثبت نمایند؛ ولی در فروردین ماه با توجه به افزایش آگاهی پرسنل  و تهیه مواد ضدعفونی کننده مجدد دستگاه کارت زنی برقرار شد که به منظور  حفظ سلامت همکاران و رعایت پروتکل های بهداشتی  خرید دستگاه حضور و غیاب چهره ای نیز در دست اقدام می باشد.

خانی زاد ضمن تاکید بر رعایت موارد بهداشتی تا زمان از میان رفتن ویروس کرونا تصریح کرد: با عنایت به بخش نامه های سناد مبارزه با کرونا و ابلاغ  از سوی مدیر منابع انسانی و پشتیبانی شرکت، همکاران دارای بیماری خاص و زمینه ای، جانبازان، مادران باردار و دارای فرزند خردسال تا اطلاع ثانوی می توانند از ظرفیت دورکاری استفاده نمایند.

در ادامه این نشست "علیرضا سنجری نیا" مدیر دفتر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت شرکت در خصوص اهمیت جا به جایی اتاق سرور گفت:  فعالیت های چندین ساله  و اطلاعات همکاران ما در بخش های مختلف در یک بستر انفورماتیکی و سرور قرار گرفته است  و فعالیت های جاری نیز در این بستر در حال انجام می باشد که آسیب پذیر بودن سرور همواره یکی از دغدغه های این معاونت بوده؛ چرا که سرمایه اطلاعاتی همکاران بایستی حفظ شود که این مقوله نگاه ویژه ای را می طلبد.

وی با بیان اینکه مرکز اطلاعات ما باید با پروتکل های امنیتی همخوانی داشته باشد، افزود: رعایت مکان مناسب و الزامات فنی در این خصوص جهت حفظ اطلاعات ضروری است و امید است با همدلی مدیران مرتبط با این موضوع و همچنین کمک از مشاوران این مسئله به زودی تعیین تکلیف گردد.

گفتنی است، در این نشست همچنین گزارش هواشناسی و بارش ها، گزارش دفتر مهندسی رودخانه در راستای شرایط سیلابی فروردین ماه و نیز ملزومات برنامه عملیاتی حوزه مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE توسط مدیران مربوطه تشریح گردید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات