بیش از 2 هزار مترمربع از معابر ناحیه اندیشه لکه گیری شد

بیش از 2 هزار مترمربع از معابر ناحیه اندیشه لکه گیری شد

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ عصارزاده اظهار کرد: شهرداری ناحیه اندیشه در سال ۹۸ فعالیت‌های مختلفی در راستای رفاه حال شهروندان و توسعه پایدار در منطقه انجام داده است.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین با اشاره به فعالیت‌های عمرانی ناحیه اندیشه در سال ۹۸ خاطرنشان کرد: بیش از 2 هزار و ۲۰۰ مترمربع از معابر این ناحیه لکه گیری و بیش از ۹۳۰ مترمربع ترانشه معابر ترمیم شد.

عصارزاده عنوان کرد: بیش از ۵۰۰ مراجعه مردمی به شهرداری ناحیه اندیشه ثبت شده در حالی که ۹۶ مورد نیز ارتباط با واحد اجراییات طی ۱۲ ماه صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه بیش از ۳۲۰ مورد از مشکلات ناحیه اندیشه از سایر ادارات و سازمان‌ها پیگیری شد، تصریح کرد: پیاده‌روسازی آسفالت به میزان ۱۶۶۰ مترمربع و بیش از ۸۷ مترمربع پیاده‌روسازی کفپوش از جمله اقدامات انجام شده توسط ناحیه اندیشه به شمار می‌رود.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین از ترمیم ۱۱۰ مترمربع دال بتنی در ناحیه اندیشه خبر داد و گفت: بیش از هزار و ۷۷۰ متر طول از جداول این ناحیه طی ۱۲ ماهه سال ۹۸ ترمیم و نصب شد.

وی در انتها بیان کرد: عملکرد اجتماعی ناحیه اندیشه طی ۱۲ ماهه ی سال گذشته شامل جلسات شورایاری، دیدارهای مردمی و ارتباط با بزرگان مذهبی و فرهنگی ناحیه بوده است.

انتهای پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات