اجرای دقیق طرح های ترافیکی در سال جاری

اجرای دقیق طرح های ترافیکی در سال جاری

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز استان در جلسه ای که با حضور قبادی معاون شهرسازی، معماری و امور مناطق شهرداری و رئیس هیئت مدیره سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل، باقریان معاون اداری و مالی شهرداری، مرادی رییس اداره حراست، شهابی مشاور حقوقی شهردار و گوران رییس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل برگزار شد، با تاکید بر آسیب شناسی گره‌های ترافیکی و استفاده از ظرفیت های موجود مدیریت شهری در اجرای طرح های ترافیکی گفت: با طراحی و اجرای دقیق پروژه های روان‌سازی ترافیک باید شاهد کاهش ترافیک شهری و رفع گره‌های آن باشیم و لازم است نهایت ظرفیت های درون سازمانی در برنامه ریزی و اجرای پروژه های ترافیکی مورد استفاده قرار گیرد.

رجبی، سازمان مدیریت ومهندسی شبکه حمل ونقل را سازمانی تخصصی خواند وگفت: مطالعه واجرای طرح جامع ترافیک باید در اولویت کاری سازمان قرار گیرد چراکه تسلط بر موضوعات و شرایط ترافیکی شهر برای برنامه ریزی دقیق و اجرای آن در حوزه حمل و نقل شهری، ضرورتی انکارناپذیر است.

وی ضمن تأکید بر استفاده از نظرات مشاوران و کارشناسان امر در مباحث مهندسی ترافیک، افزود:  بدون تردید همزمان با اتمام پروژه مسیر پل تا پل و بهره برداری از آن، شاهد کاهش بخشی از بار ترافیک شهر خواهیم بود.

در ادامه شهردار مرکز استان ضمن قدردانی از فعالیت های رییس و کارکنان سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل از آنان خواست تا طراحی دقیق و مطالعه شده برای ورودی و خروجی مسیر پل کابلی و سه راه جویبار را در دستور کار قرار دهند.

در پایان گوران، رییس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری، گزارشی از  برنامه های اجرایی و مطالعاتی در دست اقدام در سال ۹۹ را ارائه نمود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات