محور بجنورد به آشخانه در خراسان شمالی بازگشایی شد

محور بجنورد به آشخانه در خراسان شمالی بازگشایی شد

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی، سید عبدالمجید نژادصفوی  گفت: جاده بجنورد به آشخانه به علت رانش زمین در محدوده حدوداً 150 متر از مسیر،فاصله 15کیلومتری بجنورد و حدود70متر در محدوده خندقلو دچار رانش زمین و خسارت شد و مسیر بجنورد-آشخانه به مدت یک هفته مسدود و ترافیک به محورقدیم منتقل شد .

وی افزود: این محور از مسیرهای مهم کشور و استان است و یکی از پرترددترین مسیرها است که با پیگیریهای مستمر این اداره کل و مساعدت شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل و شرکت های طرف قرارداد (طوس مسیر و آستان قدس ) ، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و بسیج ماشین آلات بحمدالله ضمن زهکشی آن محدوده از مسیر و اجرای روسازی و آسفالت از تاریخ 1 اردیبهشت ماه 1399 محور مورد بهره برداری قرار گرفت .

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی  تصریح کرد : همچنین با توجه به مصوبات جلسه برگزار شده دردفتر فنی استانداری خراسان شمالی مقرر شد مشاور طرح باند دوم نسبت به مطالعه مجدد محدوده رانش مسیر که مستعد رانش وریزش است به طول حدود 3 کیلومتر اقدام نماید که در صورت نیاز انشالله اقدامات پیشگیرانه معمول خواهد شد .

نژادصفوی از اینکه در این مدت مشکلاتی در رفت و آمد مردم فهیم استان و کاربران جاده ای بوجود آمد عذرخواهی کرد و از مساعدت ها و همراهی آنها تشکر نمود .

منبع:

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات