آمادگی صنعت برق برای تامین بی‌وقفه انرژی

آمادگی صنعت برق برای تامین بی‌وقفه انرژی

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "همایون حائری" در جلسه ویدیو کنفرانس تودیع و معارفه مدیرعامل سابق و جدید شرکت برق منطقه‌ای زنجان، اظهار داشت: صنعت برق با رعایت پروتکل‌های بهداشتی وظیفه تامین 24 ساعته برق را برعهده دارد و این آمادگی وجود دارد که پیک تابستان را به خوبی پشت سر بگذاریم.
وی با قدردانی از زحمات "بهمن‌اله مرادی" مدیرعامل سابق برق منطقه‌ای زنجان که به افتخار بازنشستگی نایل شد، وی را بانی اقدامات بسیار خوب از جمله در زمینه خصوصی سازی و انجام مسئولیت‌های محول از سوی شرکت توانیر و توسعه زیرساخت‌های برق در استان‌های قزوین و زنجان دانست.
حائری انتصاب "علی خلجی" به‌عنوان مدیرعامل برق منطقه‌ای زنجان را از طریق فراخوان عمومی و از میان مدیران شایسته دیگری که در این فراخوان شرکت کردند عنوان کرد که با حکم مدیرعامل و رییس هیئت مدیره توانیر و رییس مجمع برق منطقه‌ای زنجان، منصوب و فعالیت خود را آغاز کرده است.
"محمدحسن متولی‌زاده" مدیرعامل شرکت توانیر در این مراسم نظرات مثبت مسئولان استانی و صنعت برق زنجان در انتصاب مهندس خلجی را فرصت طلایی برای صنعت برق استان در ارایه هر چه بهتر خدمات به مردم دانست و از مدیرعامل جدید برق منطقه‌ای زنجان خواست در "سال جهش تولید" اقدامات لازم برای تقویت زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی استان رقم بخورد.
وی همچنین تداوم عملکرد خوب و درخشان برق منطقه‌ای زنجان در عبور از پیک تابستان که با همکاری تمامی همکاران صنعت برق استان حاصل شده را مورد تاکید قرار داد و در ادامه با اعطای لوح سپاس از مدیرعامل سابق این شرکت به عنوان یکی از مدیران خوب، توانمند و شایسته که خدمات ارزشمندی را در کارنامه دارد، قدردانی کرد.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات