نیازسنجی از مراکز درمانی مناطق پیرامونی مشهد با مشارکت شوراهای ...

نیازسنجی از مراکز درمانی مناطق پیرامونی مشهد با مشارکت شوراهای ...

نیازسنجی از مراکز درمانی مناطق پیرامونی مشهد با مشارکت شوراهای اجتماعی محلات

معاون اداری و مالی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از تلاش شوراهای اجتماعی محلات برای نیازسنجی اقلام مراکز درمانی مناطق پیرامونی در راستای پیشگیری از شیوع کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رضا دانایی در بازدید از درمانگاه خیریه اما حسن عسکری (ع) شهرداری منطقه پنج، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شوراهای اجتماعی محلات، پایش وضعیت مراکز درمانی محلات کم برخوردار است که نقش مهمی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا دارد.
وی با اشاره به تلاش اعضای شوراهای اجتماعی محلات برای نیازسنجی اقلام مورد نیاز مراکز درمانی، عنوان کرد: یکی از ماموریت‌های شوراهای اجتماعی محلات، پایش نیازهای مراکز درمانی مناطق پیرامونی و ارائه گزارش به دستگاه‌های متولی و ذی‌ربط است.
معاون اداری و مالی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با تاکید بر تکمیل پایگاه داده‌های شهروندی شوراهای اجتماعی محلات، افزود: اگر شوراهای اجتماعی محلات بتوانند پایگاه داده‌های شهروندی هر منطقه را تکمیل کنند، امکان برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات داوطلبانه و خیرخواهانه در مناطق هدف فراهم خواهد شد.
دانایی خاطرنشان کرد: اطلاع‌یابی از وضعیت شهروندان، سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد را در اجرای برنامه‌های حمایتی و داوطلبانه یاری می‌دهد و به انطباق بیشتر برنامه‌ها با نیازهای شهروندان کمک قابل توجهی می‌کند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات