۲ هزار و ۶۰۰ متر از جداول ناحیه عظیمیه نصب و ترمیم شد

۲ هزار و ۶۰۰ متر از جداول ناحیه عظیمیه نصب و ترمیم شد

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ عصارزاده از پیگیری ۳۵۵ معضل ناحیه عظیمیه از سازمان‌ها و ادارات خبر داد و اظهار کرد: ناحیه عظیمیه در ۶ ماهه دوم  سال ۹۸ اقداماتی همچون نصب دریچه پل فلزی ۲۰ مورد و دال بتنی به میزان ۹۰ مورد را انجام داده است.

وی بیان کرد: بیش از 2 هزار و ۳۰۰ مترمربع از معابر عظیمیه لکه گیری و هزار و ۲۰۰ مترمربع از زمین‌ها آماده‌سازی شده که مجموع این اقدامات در راستای تحقق اهداف و اولویت‌های شهرداری به شمار می‌رود.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین با اشاره به نصب بیش از 2 هزار و ۶۰۰ مترطول جدول در ناحیه عظیمیه طی نیمه دوم سال گذشته ، خاطرنشان کرد: بیش از ۶۰۰ مورد مراجعه مردمی به شهرداری ناحیه عظیمیه ثبت شده در حالی که ۷۵ مورد نیز ارتباط با واحد اجراییات صورت گرفته است.

عصارزاده عنوان کرد: ۸۰۰ مترمربع روکش آسفالت دستی و مصرف بیش از ۶۰۰ تن مخلوط و بیس‌ریزی از دیگر فعالیت‌های انجام شده در ناحیه عظیمیه به شمار می‌رود.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین از جمله اولویت‌های ناحیه عظیمیه در سال ۹۹ را ایجاد نهر خیابان اصلی اسماعیل آباد و اتصال نهرهای کوچه‌های فرعی و همچنین پیاده روسازی، مناسب سازی، اجرای مبلمان شهری و ایجاد فضای خطی در خیابان اصلی اسماعیل آباد برشمرد.

عصارزاده خاطرنشان کرد: احداث بازیگاه کودک و نوجوان و پارک محلی در ناحیه عظیمیه در دستور کار بوده ، همچنین پل ماشین‌رو به عرض 10 متر بر روی کانال آب ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات