اولویت‌بندی در تخصیص منابع شهرداری تهران

اولویت‌بندی در تخصیص منابع شهرداری تهران

http://www.bananews.ir/معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران از تجدید ساختار نظام بودجه‌ریزی سالانه شهر تهران با رویکرد بودجه‌ریزی عملیاتی خبر داد و گفت: انتظام بخشی به فعالیت‌های شهرداری در سال‌های باقی‌مانده برنامه ۵ ساله از جمله ویژگی‌هایی است که با برنامه عملیاتی محقق خواهد شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سیدمناف هاشمی در توضیح روند این برنامه اظهار کرد: در سال ۸۸ برنامه پنج ساله شهرداری تهران به تصویب شورای شهر رسید که این برنامه با رویکردی کلان‌نگر، راهبردهای میان مدت توسعه شهری تهران را در بر می‌گیرد.

به گفته وی پوشش همه فعالیت های شهرداری اعم از عمرانی، سرمایه ای و هزینه‌ای، هماهنگ کردن همه فعالیت‌ها و برنامه‌های معاونت‌های شهرداری، مناطق، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه در رسیدن به اهداف تعیین شده، تشخیص اولویت‌های اصلی شهر و شهرداری و انعکاس آن در تقسیم منابع از دیگر ویژگی‌های این برنامه است.

معاون شهردار تهران تصریح کرد: برنامه عملیاتی تمامی واحدهای شهرداری تهران در زمان بندی مقرر و با کیفیت مطلوب تهیه خواهد شد و نقشه راه شهرداری تهران برای توسعه و آبادانی در افق ۹۲ ترسیم می‌شود.

 

 

    نظرات