شهردار کرمان از قهرمانان تیم هندبال صنعت مس شاغل در شهرداری تجلیل کرد

شهردار کرمان از قهرمانان تیم هندبال صنعت مس شاغل در شهرداری تجلیل کرد

شهردار کرمان در راستای حمایت از قهرمانان ورزشی و تشویق جامعه به ورزش، از کاپیتان و عضو کادر فنی تیم هندبال صنعت مس کرمان تجلیل کرد.

به گزارش کرمان‌‌آنلاین، سیدمهران عالم‌زاده در نشستی که با حضور معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار شد، به ورزشکاران نام‌آور شهر کرمان که در مسابقات هندبال لیگ برتر کشور موفق به کسب مقام شدند، خداقوت و این پیروزی را تبریک گفت.

وی با اشاره به این‌که ورزشکاران این شهر همواره در رشته‌های مختلف ورزشی خوش درخشیده‌اند، افزود: رقابت‌ها و بُردهای مقتدرانۀ تیم هندبال مس کرمان و قهرمانی این تیم در لیگ برتر کشور و همچنین راهیابی به جام باشگاه‌های آسیا، مایه مباهات مردم استان کرمان است.

شهردار کرمان افزود: درخشش ورزشکاران کرمان در مسابقات ورزشی، یکی از افتخارات شهر کرمان ‌محسوب می‌شود و مسئولان و مردم این شهر، هرگز تلاش، همت و آوازه قهرمانی این عزیزان را فراموش نمی‌کنند.

عالم‌زاده با اشاره به نقش ورزشکاران مدال‌آور به‌عنوان الگوهای رفتاری جامعه، به‌ویژه در بین جوانان اظهار داشت: حضور قهرمانان ورزشی در جامعه و بازتاب موفقیت‌های ورزشی آن‌ها نقش بسزایی در ترغیب و تشویق جوانان به فعالیت‌های ورزشی دارد و مدیریت شهری و همۀ نهادهای متولی باید از این قشر حمایت کنند.

وی با تأکید بر این‌که هزینه کردن در حوزۀ ورزش، سرمایه‌گذاری برای ارتقای سطح نشاط و سلامت جامعه محسوب می‌شود، گفت: سیاست شهرداری در زمینۀ ورزش، توسعه و ترویج ورزش همگانی به‌منظور داشتن یک جامعۀ سالم و پویاست و در این راستا مجموعۀ مدیریت شهری با همۀ توان تلاش می‌کند.

شهردار کرمان افزود: همچنین هر اندازه که ورزشکاران ما افتخار کسب کنند و مدال به‌دست بیاورند، موجب تشویق جوانان و نوجوانان به‌سوی ورزش می‌شود.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری نیز در این نشست گفت: رسالت و مسئولیت ورزشکاران و فعالان برتر عرصه‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در مقابل جامعه، نسبت به سایر افراد سنگین‌تر است.

محمد جهانشاهی افزود: قهرمانان ورزشی و دارندگان مقام‌های ملی و جهانی در حوزه‌های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی، بهترین الگوی رفتاری برای جامعه هستند و در واقع این افراد در ترویج رعایت حقوق شهروندی و تلاش برای آبادانی شهر می‌توانند یار و یاور خوبی برای شهرداری باشند.

وی اظهار داشت: قهرمانان عرصه‌های ورزشی به‌عنوان الگوی رفتاری شهروندان، به‌ویژه جوانان، نقش مهمی در جامعه  ایفا می‌کنند و باید با استفاده از این ظرفیت برای آبادانی و توسعۀ شهر بیشتر تلاش کنند.

لازم به ذکر است؛ در این نشست با اهدای لوح تقدیر توسط شهردار کرمان، از «سلامان بربط»، کاپیتان تیم هندبال صنعت مس کرمان و «فرید علی‌مرادی»، عضو کادر فنی تیم هندبال صنعت مس کرمان که هر دو از کارکنان شهرداری کرمان هستند، تجلیل شد.

تیم هندبال صنعت مس کرمان اخیراً با کسب 14 بُرد پیاپی و قرار گرفتن در صدر جدول رقابت‌های لیگ برتر کشور، به مسابقات جام باشگاه‌های آسیا راه یافته است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات