تدارک 4000 بستۀ معیشتی توسط شهرداری کرمان

در راستای اجرای «رزمایش کمک مؤمنانه» انجام گرفت؛

تدارک 4000 بستۀ معیشتی توسط شهرداری کرمان

معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان از تدارک 4000 بستۀ معیشتی توسط شهرداری کرمان، در راستای اجرای «رزمایش کمک مؤمنانه»، برای کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه خبر داد.

به گزارش کرمان‌آنلاین، رضا دادگرپور ضمن تبریک فرارسیدن ماه ضیافت الهی و همچنین با اشاره به این‌که شیوع ویروس کرونا، بسیاری از خانوارها به‌ویژه اقشار آسیب‌پذیر جامعه را درگیر مشکلات معیشتی کرده است، گفت: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و با توجه به فرمودۀ رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای «رزمایش کمک مؤمنانه»، شهرداری کرمان با هماهنگی شورای اسلامی شهر، 4000 بسته اقلام معیشتی را همزمان با میلاد کریم اهل‌بیت، امام حسن مجتبی علیه‌السلام و به یاد سردار دل‌ها، سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، برای کمک به اقشار نیازمند جامعه توزیع خواهد کرد.

معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان با اشاره به مسئولیت اجتماعی شهرداری در قبال شهروندان گفت: این بسته‌های معیشتی با همکاری گروه‌های جهادی و مؤسسات خیریه، سازمان‌های مردم‌نهاد و انجمن حمایت از حقوق معلولان کرمان (آوات)، به‌زودی بین اقشار آسیب‌پذیر ‌توزیع می‌شود؛ ضمن این‌که با نگاه به نیازمندان درون‌دستگاهی، بخشی از این بسته‌های معیشتی بین کارگران شرکتیِ شهرداری، توزیع خواهد شد.

دادگرپور افزود: خوشبختانه در پاسخ به دعوت و فرمودۀ رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، با تدارک و توزیع بسته‌های معیشتی توسط شهرداری، بستر لازم برای اجرای «رزمایش کمک مؤمنانه» فراهم شد.

وی ادامه داد: این اقدام با هدف کمک به افرادی که به‌دلیل شیوع این بیماری و یا تصمیماتی که برای کنترل آن اتخاذ شده، معیشت آن‌ها تحت تأثیر قرار گرفته و خطراتی را متوجه زندگی آن‌ها کرده، انجام می‌شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات