آخرین وضعیت پروژه های جبران خسارت سیل به تأسیسات آبی

جلسه ویدیو کنفرانس با حضور مهندس حاج رسولیها مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با محوریت سیلاب های مخرب سال گذشته در کشور و خسارات ناشی از آن به تأسیسات آبی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در تاریخ چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه جلسه ای در خصوص بررسی آخرین وضعیت پروژه های جبران خسارت به تأسیسات آبی بویژه سدها و بندهای انحرافی و بازسازی این تأسیسات با حضور مهندس حاج رسولیها مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران بصورت ویدیو کنفرانس در محل سالن جلسات برگزار گردید.

در این جلسه که مهندس رشیدی مدیرعامل، مهندس امیری معاون طرح و توسعه و مهندس امیر آیت الهی مجری طرح مرمت و بازسازی تأسیسات آبی حضور داشتند اقدامات شرکت در سال 98 مورد بررسی قرار گرفت و همچنین در خصوص برنامه های سال 99 بحث و تبادل نظر بعمل آمد.

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در این ویدیو کنفرانس ضمن ارائه رهنمود در خصوص چگونگی روند پیشرفت اینگونه پروژه ها و تأکید بر تسریع در اجرای آنها، افزود: امیدوارم با اقدامات شرکتهای آب منطقه ای سراسر کشور بتوانیم عملکرد قابل قبولی ارائه دهیم و شاهد تکمیل و توسعه اینگونه پروژه های مهم در سرفصل اعتبارات سالهای بعد باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات