تخفیف در پرداخت عوارض نوسازی مالک ساختمان در گرو سلامت درختان

تخفیف در پرداخت عوارض نوسازی مالک ساختمان در گرو سلامت درختان

تخفیف در پرداخت عوارض نوسازی مالک ساختمان در گرو سلامت درختان

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد گفت: در صورتی که سلامت درختان کاشته شده توسط شهرودان در بازدیدهای دوره‌ای کارشناسان تایید شود، در پرداخت عوارض نوسازی مالک ساختمان تخفیفاتی در نظر گرفته خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمدرضا سلامی مشارکت شهروندان در زیباسازی محیط زندگی و توسعه فضای سبزمحلی را بسیار مهم دانست و اظهار کرد: این سازمان در راستای ترویج فرهنگ درخت و درختکاری و نیز شناساندن اهمیت و ارزش این سرمایه های طبیعی، ایجاد نشاط شهروندی و اشاعه فرهنگ حفظ وگسترش فضای سبز شهری، از مشارکت شهروندان برای کاشت نهال در نقاط فرعی و محله های شهر مشهد استقبال می‌کند.
وی افزود: توسعه فضای سبز و کاشت درخت و ایجاد محیطی نشاط‌ بخش در بدنه شهری، یکی از ضروریات مهم در زندگی شهرنشینی امروز، آن هم با وجود رشد صنعت، افزایش ترافیک و آلودگی‌های زیست محیطی است.
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد بیان کرد: شهروندان در تمام طول سال با ثبت نام در سامانه parks.mashhad.irمی‌توانند درخواست‌های خود را ارسال و خواستار بررسی میدانی کارشناسان این مجموعه شوند زیرا کاشت نهال در معابر فرعی نیازمند حداقل شرایطی برای رشد و نمو نهال است.
سلامی آبیاری و نگهداری نهال کاشته‌شده از سوی شهروندان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: در صورتی که سلامت درختان در بازدیدهای دوره‌ای کارشناسان تایید شود، در پرداخت عوارض نوسازی مالک ساختمان تخفیفاتی در نظر گرفته خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات