امضای 5 تفاهم‌نامه همكاري در شبکه آزمایشگاهی صنعت برق

امضای 5 تفاهم‌نامه همكاري در شبکه آزمایشگاهی صنعت برق

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، دفتر برنامه‌ریزی و تایید صلاحیت آزمایشگاه‌های صنعت برق و انرژی در راستای تحقق اهداف بلندمدت خود به‌منظور دستیابی به بهبود کیفی و افزایش کمّی خدمات آزمایشگاهی در حوزه‌ صنعت برق و تسهیل در دسترسی پژوهشگران و صنایع کشور به خدمات آزمایشگاهی، تفاهم‌نامه‌های‌ همکاری بین شبکه آزمایشگاهی صنعت برق و آزمایشگاه‌های متقاضی همکار منعقد کرد.
در این راستا، پنج تفاهم‌نامه‌ همکاری بين شبکه آزمایشگاهی صنعت برق از يك طرف و آزمایشگاه‌های فشار قوی شرکت پارس سوئیچ، شرکت سیمکو، شرکت صا ایران، شرکت لکسر و مرکز پایش وضعیت دانشگاه صنعتی شریف، به امضا رسید.
براساس این تفاهم‌نامه‌ها که در پژوهشگاه نیرو امضا شد، دو طرف در زمینه هم‌­افزایی توانمندی­‌های آزمایشگاهی، استفاده بهینه از امکانات موجود جهت ارائه خدمات علمی_ آزمایشگاهی و تسهیل در دسترسی صنایع و پژوهشگران به خدمات مطلوب آزمایشگاهی در حوزه صنعت برق، همکاری خواهند کرد.
دفتر برنامه‌ریزی و تایید صلاحیت آزمایشگاه‌های صنعت برق و انرژی در مرکز آزمون، بازرسی، استانداردهای نیرو(آبانیرو)، با ایجاد و راه‌اندازی شبکه آزمایشگاهی صنعت برق، با بیش از 250 دستگاه و تجهیزات آزمایشگاهی، فعالیت‌ها و برنامه‌های متنوعی را به منظور ارایه دستاوردها و ارایه توانمندی‌های آزمایشگاهی کشور، برنامه‌ریزی و اجرا کرده است.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات