اطلاعیه/راه اندازی سامانه نوبت دهی الکترونیک واحد عضویت

اطلاعیه/راه اندازی سامانه نوبت دهی الکترونیک واحد عضویت

با توجه به محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا که ارایه خدمات در سراسر کشور را با چالش مواجه ساخته است، با تلاش و برنامه ریزی واحدهای مختلف سازمان، سعی شده تا این تهدید به فرصتی برای توسعه و تکمیل خدمات غیرحضوری با کیفیت مطلوب تبدیل گردد که علیرغم کلیه موانع و کاستی های موجود، نتایج کوتاه مدت این برنامه ها به زودی نمایان خواهد گردید .

در همین راستا ، با ایجاد سامانه نوبتدهی الکترونیکی، از روز شنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۷  ارایه کلیه خدمات واحد عضویت سازمان تنها با دریافت نوبت الکترونیکی ۲۴ ساعت قبل از مراجعه ، امکان پذیر خواهد بود. لذا به منظور موفقیت این طرح توجه کلیه اعضای محترم حقیقی و حقوقی سازمان را به نکات زیرجلب می نماید :

۱ – از بعداز ظهر روز جمعه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ سامانه نوبت دهی در کارتابل الکترونیکی کلیه اعضای حقیقی و حقوقی فعال خواهد گردید.لذا ارایه خدمات واحد عضویت بعنوان واحد پایلوت سازمان، از روز شنبه بر اساس نوبت الکترونیکی انجام خواهد گرفت .

۲ – با توجه به محدودیت منابع و ظرفیت پذیرش، سامانه نوبت دهی الکترونیکی در هر روز تعداد محدودی نوبت ارایه نموده و لذا اعضای محترم پس از برنامه ریزی نسبت به دریافت نوبت الکترونیکی اقدام نمایند .

۳ – با توجه به موضوع که سامانه نوبت دهی الکترونیکی با این مشخصات برای اولین بار در سازمان نظام مهندسی ایجاد گردیده ولذا امکان وجود خطاهای احتمالی سیستمی و یا نرم افزاری وجود دارد. لذا از کلیهاعضای محترم انتظار میرود تا با حفظ آرامش و درک شرایط موجود، نواقص و مشکلات احتمالی سامانه را از طریق ارسال تیکت به واحد انفورماتیک اعلام فرمایند .

۴ – بدیهی است که این سیستم به صورت مستمر و روزانه مورد پایش قرار گرفته تا نواقص و خطاهای احتمالی در اولین فرصت برطرف گردد .

۵ – با توجه به اینکه تعداد نوبتها بر اساس ظرفیت ارایه خدمات واحد عضویت تعیین گردیده لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری به واحد عضویت سازمان قبل از دریافت نوبت الکترونیکی جدا خودداری نمایید، زیرا به هیچ عنوان امکان پاسخگویی حضوری به ارباب رجوع وجود نخواهد داشت .

در خاتمه  ضمن پوزش بابت کاستی ها و قصور در ارایه خدمات سازمان ، به اطلاع می رساند که اولویت کلیه همکاران شما درواحدهای مختلف سازمان ، توسعه و تکمیل خدمات غیرحضوری در اسرع وقت با کیفیت مطلوب به جامعه مهندسی ساختمان استان بوده و سازمان در این راستا از هیچ تلاشی فروگذارنخواهد کرد. لذا به کلیه اعضای محترم توصیه می گردد ضمن مطالعه دقیق اطلاعیه ها و راهنمای منتشر شده ، نظرات و پیشنهادات سازنده خود را از طریق کانالهای ارتباطی موجود به سازمان ارایه نمایند .

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    منبع خبر

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز یک انجمن در شهر کرج می باشد

    نظرات