نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با فرماندار شهرستان نایین

نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با فرماندار شهرستان نایین

به منظور پیگیری طرح های راه و شهرسازی نایین صورت پذیرفت
نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با فرماندار شهرستان نایین
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به منظور پیگیری طرح های راه و شهرسازی شهرستان با فرماندار این شهرستان دیدار کرد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان، علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به همراه معاونین این اداره کل صبح امروز در محل ساختمان راه وشهرسازی استان، با محمدحسین نصرتی فرماندار نایین دیدار کرد. در طی این جلسه، طرح های عمرانی و اجرایی حوزه راه و شهرسازی شهرستان و روند اعتباری طرح‌های در دست اجرا مورد بررسی قرارگرفت. و راهکارهایی جهت رفع موانع ارائه شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در این دیدار ضمن اشاره به مبحث تامین اعتبار و محدودیت های آن دستورات لازم در خصوص پیگیری اعتبارات را صادر کرد و گفت: کار مطالعاتی کنار گذر شرق نایین پس از تامین اعتبارات لازم آغاز می شود.
وی با اشاره به نیاز مردم شهرستان نایین به دسترسی های محلی در محل قاءمیه، اتمام و ایمن سازی پروژه تقاطع غیرهمسطح قائمیه نایین را در صدر امور راهسازی این شهرستان دانست و جهت رفع موانع و مشکلات فنی این طرح تصمیماتی اتخاذ شد.
قاری قرآن در خصوص تسریع در روند پروژه های راه و شهرسازی این شهرستان اظهار کرد: با تعامل و همکاری تمامی دستگاه های اجرایی مرتبط می توان بر مشکلات شهرستان نایین فائق آمده و موانع اجرایی طرح های این شهرستان را مرتفع کرد.
"افتتاح پروژه نایین انارک"، "رفع نقاط حادثه خیز گردنه ملااحمد"، "تحویل مسکن مهر به شهرداری"، "شش خطه کردن محور نایین-انارک"، "طرح اقدام ملی مسکن" از جمله موضوعاتی بود که در خصوص آن بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات مناسبی اتخاذ گردید.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات