بازدید معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل از عملیات...

بازدید معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل از عملیات...

معاون طرح و توسعه شرکت و نماینده مجری سد عنبران امروز صبح بیست و پنجم اردیبهشت از عملیات اجرایی دیوار آب بند سد عنبران بازدید کرد و در جریان روند فعالیت های سد قرار گرفت.

مهندس بهروز پورمهر افزود: عملیات اجرایی دیوار آب بند سد با پیشرفت فیزیکی حدود ۴۰ درصدی با دو دستگاه کلامشر در حال انجام است و با راه اندازی دستگاه سوم در هفته آتی سرعت عملیات افزایش یافته و تا سه ماه آینده امکان تکمیل دیوار آب بند پی سد وجود دارد.

وی در ادامه بر لزوم افزایش فعالیت کارگاه در جبهه های زمانبر و نقاط بحرانی و حساس پروژه از جمله تکمیل دیوار آب بند پی سد، تولید مصالح بدنه سد و تکمیل کالورت سیستم انحراف سد جهت شروع خاکریزی فراز بند و بدنه اصلی سد در ماه های آینده تاکید کرد .

نماینده مجری سد عنبران نیز در این بازدید گفت: عملیات اجرایی سد عنبران از ۲۳ مرداد ۹۷ با حجم یک میلیون متر مکعب و با اهداف تامین آب کشاورزی و تغذیه چاه ها و قنوات پایین دست و گردشگری و توسعه صنایع روستایی در بالادست شهر مرزی عنبران با پیشرفت فیزیکی ۳۶ درصد در حال احداث است.

مهندس محسن رئیسی تصریح کرد: در صورت تخصیص بموقع اعتبارات مورد نیاز، امکان اتمام عملیات خاکی وآبگیری سد تا انتهای سال جاری وجود دارد .

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات