پیام شهردار ساری به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام شهردار ساری به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

بسمه تعالی

روابط عمومی آئینه تمام نمای سازمان‌ها و نهادهای مختلف است که با هدف بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه، ایجاد شده است و در عصر حاضر که عصر چرخه آزاد اطلاعات و ارتباطات می باشد وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته و البته الکترونیک برای ارتباط و اطلاع رسانی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.

نامگذاری بیست وهفتم اردیبهشت به عنوان روز "ارتباطات و روابط عمومی" فرصت ارزنده ای برای تبیین اهمیت و نقش بی بدیل و اثرگذار روابط عمومی در تغییر و تحول سازمانی و تسهیل فرایند پیچیده ارتباطات و ارج نهادن به زحمات و دستاوردهای تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی است.

بدون تردید این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

خدمات ارزشمند و کوشش خردمندانه دست اندرکاران حوزه روابط عمومی و ارتباطات که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی وتنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می دارند قابل تقدیر است.

اینجانب ضمن تبریک روز ملی روابط عمومی و ارتباطات به همه کارکنان حوزه های روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهر ساری به ویژه روابط عمومی های پرتلاش شهرداری ساری، مناطق سه گانه و سازمان های تابعه، توفیق روزافزون همه این عزیزان را در جهت تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی، تدابیر مقام معظم رهبری و سیاست‌های کشور از درگاه باري تعالي مسئلت مي نمايم.

عباس رجبی

شهردار ساری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات