عملکرد روابط عمومی شورای شهر مشهد قابل تقدیر و  ...

عملکرد روابط عمومی شورای شهر مشهد قابل تقدیر و ...

عملکرد روابط عمومی شورای شهر مشهد قابل تقدیر و قابل دفاع استر

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدمحسن مصحفی، در حاشیه بازدید خود از روابط عمومی شورای شهر مشهد به مناسبت 27 اردیبهشت‌ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، اظهارکرد: نقش روابط عمومی و تکالیف این مجموعه در دنیای امروز برهمگان روشن است و همه اهمیت آن را درک می‌کنیم.

مصحفی با بیان اینکه وظایف روابط عمومی در سیستم‌های مدرن‌تر امروز موجب افزایش جایگاه و اهمیت آن شده است، گفت: در کنار دریافت نظرات و پیشنهادات مخاطبان، باید تصویر رسانه‌ای مناسبی نیز از اقدامات منعکس کنند.

وی افزود: شیوع ویروس کرونا موجب کاهش تعاملات و ارتباطات حضوری افراد در جامعه شده و با توجه به این تغییر سبک زندگی، روابط عمومی‌ها با بهره‌گیری از فضای مجازی و سایر طرق، ارتباط موثر و دوسویه‌ای با مخاطب خود برقرار کنند

معاون شهردار مشهد در ادامه صحبت‌های خود به تشریح ارزیابی عملکرد روابط عمومی شورای شهر مشهد پرداخت و گفت: علیرغم حجم زیاد کاری، برگزاری جلسات کمیسیون‌های تخصصی، کارگروه‌های متعدد، جلسات صحن علنی و ... روابط عمومی شورای شهر مشهد عملکرد قابل قبولی داشته است و امیدواریم این روند رو به رشد ادامه یابد.

مصحفی خاطرنشان کرد: همیشه در هر وضعیتی، هرچقدر خوب و ارزنده، عرصه برای بهتر شدن وجود دارد و قابل تصور است که باید در این جهت گام برداشت.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات