انجام بیش از ۴۸۰ هزار نوبت ضدعفونی ناوگان حمل‌ونقل عمومی طی ۶۵ روز ...

انجام بیش از ۴۸۰ هزار نوبت ضدعفونی ناوگان حمل‌ونقل عمومی طی ۶۵ روز ...

انجام بیش از ۴۸۰ هزار نوبت ضدعفونی ناوگان حمل‌ونقل عمومی طی ۶۵ روز گذشته

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در خصوص اقدامات انجام شده درحوزه حمل‌ونقل عمومی در راستای پیشگیری از شیوع ویورس کرونا اظهار کرد: از ۱۹ اسفند تا ۲۴ اردیبهشت ماه ۴۸۰ هزار نوبت ناوگان اتوبوسرانی، تاکسیرانی و خودروهای مراجعه‌کننده به مراکز معاینه فنی خودروضد عفونی شده‌اند.
وی افزود: همچنین در این مدت بیش از دو میلیون و۶۶۰ هزار و ۶۸۸ مترمربع از اماکن مرتبط با این معاونت از جمله پایانه‌های مسافربری، ایستگاه‌های اتوبوس و مراکز معاینه فنی خودرو ضدعفونی شده است.
معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد به تعداد ماسک و دستکش توزیع شده در میان فعالان حوزه عمران و حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد اشاره و بیان کرد: طی ۶۵ روز گذشت بیش از ۲۳۲ هزارو ۹۰۳ عدد ماسک و دستکش میان اتوبوسرانان، تاکسیرانان و سایر افراد فعال در این حوزه توزیع شده است.
کاظمی خاطرنشان کرد: در این مدت ۸۹ هزار و ۱۲۵ لیتر مواد ضدعفونی کننده نیز برای ضدعفونی اماکن و ناوگان حمل ونقل عمومی تامین و به‌کاربرده شده است.
وی اضافه کرد: همچنین طی ۶۵ روز گذشته از شیوع ویروس کرونا تعداد ۱۰۷ هزار و ۳۹ عدد مایع ضدعفونی کننده دست میان مسافران، اتوبوسرانان و تاکسیرانان مشهدی از سوی این معاونت توزیع شده است.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات