ارائه آموزش های بهداشتی به پاکبانان برای پیشگیری از بیماری کووید 19

ارائه آموزش های بهداشتی به پاکبانان برای پیشگیری از بیماری کووید 19

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین ،مهرعلیان به اقدامات این سازمان برای پیشگیری از انتشار کرونا ویروس در قزوین اشاره کرد و گفت: بر این اساس به پاکبانان به طور مستمر آموزش های اولیه در خصوص این بیماری ارائه می شود.

وی بیان کرد: در روزهای کرونایی که بخش اعظمی از کسب و کارها تعطیل و دورکاری در برخی از ادارات لحاظ شده‌ است شاهد فعالیت بی وقفه نارنجی‌پوشان شهر به عنوان سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا ویروس هستیم. افراد بی ادعایی که در این شرایط بحرانی می‌کوشند با پاکسازی و نظافت سطح شهر گامی در راستای کاهش شیوع این بیماری بردارند.


مهرعلیان ادامه داد :پاکبانان و نیروهای خدمات شهری به طور مستقیم با آلوده‌ترین اقلام و پسماندهای خطرناک سر و کار دارند در این میان ماسک‌ها و دستکش‌های رها شده در سطح شهر نیز بر سختی و خطر کار آنها می‌افزاید.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند افزود : در همین راستا آموزش مستمر پاکبانان برای پیشگیری از بیماری کووید 19 در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

وی اظهارکرد: علاوه بر ارائه آموزش،تامین اقلام بهداشتی مانند ماسک ،دستکش و لباس مناسب برای پاکبانان نیز از اولویت های این سازمان به شمار می رود.

مهرعلیان در پایان با اشاره به این که دستکش و ماسک آلوده از عوامل مهم انتشار ویروس کرونا محسوب می شوند از شهروندان درخواست نمود از رها کردن دستکش و ماسک های استفاده شده در سطح شهر، معابر و جوی های آب پرهیز نمایند.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات