آغاز عملیات اجرایی چهارپروژه مهم عمرانی در تبریز، برکات فراوانی برای شهروندان در پی دارد

آغاز عملیات اجرایی چهارپروژه مهم عمرانی در تبریز، برکات فراوانی برای شهروندان در پی دارد

به گزارش شهریار، کریم صادق‌زاده در آیین آغاز اجرای عملیات پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش اظهار داشت: این پروژه ها که امسال در جای جای شهر قبل مشاهده خواهند بود، توسط مجموعه شهرداری اجرایی می‌شوند.

صادق‌زاده با بیان اینکه استارت آغاز پروژه های عمرانی سال ۹۹ امروز کلید می خورد، افزود: این پروژه‌ها با تلاش شهردار تبریز و سازمان عمران شهرداری آغاز شده و امیدوارم با توجه به بودجه‌های تخصیص یافته در این رابطه، شاهد زیبایی بیش از پیش شهر تبریز باشیم.

او با تاکید بر اهمیت اجرای این پروژه‌ها تصریح کرد: این پروژه‌ها در کاهش بار ترافیکی، افزایش رفاه و آسایش شهروندان تاثیرگذار هستند. هر چند ممکن است مدتی مشکلاتی از بابت احداث آنها برای شهروندان وجود داشته باشد ولی پس از پایان پروژه آرامش به ارمغان می‌آید.

سخنگوی شورای شهر تبریز اظهار داشت: با افتتاح خیابان جدید الاحداث ارتش در سال گذشته شاهد مشکلات ترافیکی بودیم که این موارد در جلسات کمیسیون عمران و شورای شهر مطرح شد و تصمیم به اجرای این تقاطع غیرهمسطح گرفته شد.

صادق‌زاده ادامه داد: در نهایت چهار پروژه مهم و حیاتی امروز در تبریز کلید می خورند که امیدوارم برای شهر ثمره و برکت فراونی داشته و مردم به طور بهینه از آنها بهره مند شوند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات