وصول 102 درصدی توزیع برق همدان در اردیبهشت ماه امسال

وصول 102 درصدی توزیع برق همدان در اردیبهشت ماه امسال

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، شیرزاد جمشیدی در جلسه کمیته تبیین استراتژی، خط مشی و راهبردهای شرکت توزیع برق استان اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی پیگیری‌های خوبی در خصوص برنامه‌های اجرایی شرکت انجام شد.
وی با اشاره به دیدار با معاونین و مدیران وزارت نیرو و توانیر افزود: طی این دیدارها دغدغه‌ها و مشکلات جمع‌بندی شده شرکت در قالب 15 مورد در بخش‌های مختلف از قبیل زیرساختی، بهره‌برداری، توسعه‌ای، نرم‌افزاری، نقلیه، امکانات، مباحث مالی و بدهی‌ها مطرح شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: استفاده از حواله ارزی، بحث تأمین برق مساکن مهر، استفاده از تسهیلات بانکی و اعتبارات استانی و تأمین نیروگاه قابل حمل خورشیدی به تعداد 650 مورد برای عشایر استان نیز از جمله مباحثی است که باید در دستورکار شرکت قرار گیرد.
وی با بیان اینکه در اسفند ماه 98 و فروردین امسال شرایط خوبی در حوزه وصول مطالبات و درآمدها نداشتیم، گفت: طی دو ماه مذکور 78 درصد وصول داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد کاهش داشت.
جمشیدی ادامه داد: از اردیبهشت ماه سال جاری با همت همکاران و کار جهادی بدون قطع انشعاب مشترکین، وصول 102 درصدی را تجربه کردیم که در دو شهرستان این میزان پایین‌تر بود که امید است با همت والا به 100 درصد برسند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ابراز داشت: توجه به زیرساخت‌های بهره‌برداری از دیگر موضوعاتی است که باید در دستور کار قرار گیرد و تجهیزات شرکت از قبیل خودروهای اتفاقات عملیات، بالابرها، تجهیزات عیب‌یابی و... برای بهره‌وری بیشتر ارتقاء یافته و بروزرسانی شوند.


لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات