اعطای بسته‌های معیشتی به دست‌فروشان شهر کرمان

اعطای بسته‌های معیشتی به دست‌فروشان شهر کرمان

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرمان گفت: به مناسبت عید سعید فطر، بسته‌های معیشتی بین دست‌فروشان شهر کرمان توزیع می‌شود.

به گزارش کرمان‌آنلاین، محمود ایرانمنش با اشاره به این‌که شیوع ویروس کرونا فعالیت دست‌فروشان را به شدت تحت تأثیر قرار داده است، گفت: با توجه به این‌که دست‌فروشی شغل اصلی بسیاری از این  افراد محسوب می‌شود و منبع درآمد دیگری ندارند، به دستور شهردار کرمان و با حمایت معاونت‌های مالی و اقتصادی و خدمات شهری شهرداری، مقرر شد بسته‌های معیشتی بین دست‌فروشان توزیع شود.

وی افزود: باید به این قشر از جامعه نیز توجه شود؛ بنابراین، سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرمان به تمام دست‌فروشانی که کارت شناسایی دریافت کرده‌اند، بسته‌های معیشتی اعطا خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری با بیان این‌که توزیع بسته‌های معیشتی از امروز آغاز شده و تا چند روز دیگر ادامه خواهد داشت، گفت: دست‌فروشان با مراجعه به سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرمان می‌توانند بسته‌های معیشتی خود را دریافت کنند.

لازم به ذکر است؛ قبل از این نیز ازسوی شهرداری و شورای اسلامی شهر کرمان، حدود 4000 بسته معیشتی به مناسبت ولادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی علیه‌السلام، بین نیازمندان توزیع شد.

م.ج

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات