عملیات آتش نشانان  بهنگام وزش شدید باد گرم رشت

عملیات آتش نشانان بهنگام وزش شدید باد گرم رشت


125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- شهرام مومنی سرپرست سازمان آتش‌نشانی رشت از افزایش لحظه ای عملیات آتش نشانان حوالی ساعت 21 شنبه 3 خرداد 99 خبر داد .

وی با بیان اینکه 5 مورد سقوط درخت در خیابان های باهنر_شهدا_عرفان_کسبخ و بلوار شهید افتخاری به مرکز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اطلاع داده شد، افزود: در مجموع 17 آتش نشان بهمراه پنج دستگاه خودروی عملیاتی به محل های حادثه اعزام شدند و سریعا پاکسازی و بازگشایی مسیرها انجام گرفت .

مومنی به آسیب دیدگی دو خودروی سواری بواسطه سقوط درخت در خیابان شهدا اشاره داشت و گفت: در حادثه سقوط درخت در باهنر دو مصدوم راهی بیمارستان شدند .

وی با اشاره به سقوط سقف ساختمان 5 طبقه در مسکن مهر رشت، گفت: این حادثه آسیب جانی نداشت و عملیات ایمن سازی و پاکسازی محل حادثه توسط 7 تن از آتش‌نشانان و دو تن از افسران ارشد حاضر در محل حادثه انجام گرفت .

4 مورد عملیات ایمن سازی بعلت سقوط نمای ساختمان در بلوار گیلان_مطهری ویشگاهی، منظریه و تختی توسط 12 تن از آتش‌نشانان ایستگاههای تابعه انجام گرفت که رییس این سازمان به آسیب دو خودروی سواری در بلوار گیلان اشاره کرد که به حمداله آسیب جانی در پی نداشت .

وی در پایان به چند مورد حضور آتش‌نشانان به محل های حادثه بعلت سقوط کابل برق اشاره کرد و گفت: شهروندان همیشه و در همه احوال می بایست هوشیار باشند و به هیچ عنوان اجسام معلق همچون گلدان و دیگر وسایل مثل تابلوهای تبلیغاتی و.... را بدون حفاظ مطمین رها نکنند.


لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات