معاون جدید بهره برداری شرکت آب منطقه ای مازندران معرفی شد

معاون جدید بهره برداری شرکت آب منطقه ای مازندران معرفی شد

در آئین تکریم و معارفه معاون سابق و جدید بهره برداری آقای دکتر محمدابراهیم یخکشی بر لزوم تلاش بیشتر و بهره برداری مضاعف از منابع آب تاکید و گفت: در سالی که شعار آن جهش تولید است ایجاب می کند جهت تولید بیشتر و ایجاد اشتغال کار مضاعف اتجام دهیم تا بهره وری در بخش آب ارتقا یابد و شعار سال تحقق پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای مازندران دکتر یخکشی میرعامل شرکت در این مراسم با تاکید بر اهمیت بخش بهره برداری به دلیل گستردگی موضوعات و سطح مطالبات به شرایط سخت کنونی اشاره کرد و افزود: شرایط کرونایی از یک سو و تحریم های ظالمانه از سویی دیگر شرایط اقتصادی را برای ما سخت کرده که برای عبور از این شرایط نیازمند تلاش مسئولانه و کار زیاد هستیم و باید از مشارکت موثر بخش های مختلف استفاده کنیم.

یخکشی با بیان اینکه در بخش توسعه نیز عقب ماندگی تاریخی داریم باید به موازات انجام کارهای بهره برداری طرح های نیمه تمام را به سرانجام برسانیم و حرکت رو به جلوی خود را ادامه دهیم.

رئیس هیات مدیره آب منطقه ای مازندران با بیان انتظارات خود گفت: یکی از انتظارات ما ایجاد ظرفیت سازی برای نیروهای جوان است که بتوانند در کنار نیروهای باتجربه اهداف شرکت را پیگیری و تعقیب نمایند و به مرور بتوانیم این مسئولیت ها را به آنها واگذار نمائیم که بخشی از اهداف این تغییر و تحولات ناشی از همین نگرش است. نکته بعدی اینکه ما باید سیاست های وزارت نیرو را در بخش آب از جمله سازگاری با کم آبی، حفظ محیط زیست، اجرای برنامه های تعادل بخشی پیگیری و اجرا نمائیم.

مدیرعامل آب منطقه ای مازندران در ادامه با اشاره به اهمیت خدمتگزاری به مردم و ضرورت ارتباط با ذی نفعان و بهره برداران تاکید کرد مباحث اجتماعی و ارتباطی در این حوزه باید ساماندهی و مدیریت شود و اگر ما نتوانیم ارتباط درستی با مشترکین خود برقرار کنیم قطعاً آسیب خواهیم دید.

وی در پایان با قدردانی از تلاش های آقای مهندس سید جمال موسوی معاون سابق بهره برداری شرکت آقای مهندس سیروس نیری را به عنوان معاون جدید بهره برداری معرفی کرد.

همچنین در این جلسه سرکار خانم مهندس سمانه علا به عنوان جانشین آقای مهندس نیری مدیر قبلی دفترقراردادها معرفی شد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات