انتصابات جدید در اداره کل راه و شهرسازی استان البرز

انتصابات جدید در اداره کل راه و شهرسازی استان البرز

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل طی احکامی جداگانه از سوی مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز مدیران املاک و حقوقی و توسعه مدیریت و منابع اداره کل و همچنین روسای ادارات املاک و بانک زمین و واگذاری  منصوب شدند.

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل گفت طی مراسمی با حضور مدیران و روسای ادارات اجرایی و ستادی و به ریاست مهندس رضایی – مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز از زحمات مهندس غلامرضا شریفی که پیش از این سکاندار مدیریت توسعه مدیریت و منابع اداره کل بود تقدیر و تشکر شد و مهندس حمید صفری که پیش از این به عنوان معاون املاک و حقوقی اداره کل مشغول به خدمت بود به جای ایشان منصوب و معارفه گردید.

رحمت پور بیان داشت همچنین مهندس حسین شریفی نیز به عنوان معاون املاک و حقوقی اداره کل منصوب و مهندس هاشمیان نیز به جای ایشان در سمت ریاست اداره املاک منصوب تا به عنوان زیر مجموعه معاونت املاک و حقوقی ارائه خدمت نمایند.

وی همچنین گفت در  انتصابی دیگر سرکار خانم مریم قاسم نژاد به عنوان رئیس اداره واگذاری معرفی شد و با اهدا لوح سپاس از زحمات مصطفی آقایی که پیش از این ریاست این اداره را بر عهده داشت و به اداره کل راه و شهرسازی زنجان منتقل شده است تقدیر به عمل آمد.

مهندس رضایی در این جلسه پیش از اهدا الواح تقدیر و انتصاب به هریک از این افراد انتصابات جدید را زمینه ساز تحول و ایجاد انگیزه بیشتر برای خدمت رسانی به مردم شریف استان البرز دانست و ابراز امیدواری کرد نتیجه این انتصابات رضایت مراجعین به اداره کل و همچنین همکاران در زمینه معیشتی شود.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان البرز

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان البرز

    اداره کل راه و شهرسازی استان البرز یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات