احمد عبدالله زاده :50درصد از عملیات بهسازی فضای سبز میدان امام خمینی (ره) به انجام رسیده است .

احمد عبدالله زاده :50درصد از عملیات بهسازی فضای سبز میدان امام خمینی (ره) به انجام رسیده است .

احمد عبدالله زاده از پیشرفت فیزیکی 50درصدی فاز دوم عملیات ساماندهی فضای سبز میدان امام خمینی (ره) خبر داد و گفت:فضاهای سبز شهری به عنوان بخش مهمی از کاربری های عمومی و یکی از ضروریات جامعه شهری و زندگی شهروندی می باشد .

رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند گسترش فضاهای سبز شهری را یکی از نیازهای اساسی شهروندان برای آرامش روحی و روانی عنوان کرد و افزود: اجرای پروژه های متعدد در زمینه توسعه بوستان‌هاي شهري، بهسازی و بازسازی فضاهای سبز شهر،کاشت درخت در ورودی های شهر ،ایجاد کمربند سبز ،لوله گذاری و جداسازی آب شرب از فضای سبز از جمله اقداماتی است که سازمان سیما و منظر در دست اقدام دارد.

وی با اعلام ایجاد چشم اندازهای منحصر برای رسیدن به نشاط اجتماعی، تلطیف هوای شهر از دغدغه های اصلی مدیران شهری می باشد افزود:بسیاری از طرح های توسعه فضای سبز شهرداری با هدف توزیع متوازن خدمات در محلات کم برخوردار انجام می پذیرد.

عبدالله زاده به اقدامات شهرداری و سازمان سیما ،منظردر ورودی شهر زرند اشاره کرد و گفت: فرش موزائیک،جدول گذاری ،ایجاد مسیر پیاده رو،نورپردازی ،ساخت سرویسهای بهداشتی ،گل کاری ،ساخت آلاچیق و ...از جمله اقداماتی است که شهرداری در دست اقدام دارد .

این مقام مسئول مشارکت دو سویه شهروندان با شهرداری را لازمه حرکتهای عمرانی رو به جلو دانست و افزود: تمام تلاش مجموعه شهرداری زرند حول محور حفظ و توسعه فضای سبزبه عنوان یک ضرورت اجتماعی و شهری می چرخد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات