احداث چهارخطه بیله سوار – گرمی به عنوان پروژه مهم و حیاتی اهمیت و نقش بسزایی برای استان و شهرستان بیله سوار دارد

احداث چهارخطه بیله سوار – گرمی به عنوان پروژه مهم و حیاتی اهمیت و نقش بسزایی برای استان و شهرستان بیله سوار دارد

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازي استان اردبيل، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در جلسه هماهنگی پروژه های اجرایی راه و شهرسازی شهرستان بیله سوار با اعلام این مطلب اظهار داشت: برنامه های سال 99 حوزه راه و شهرسازی شهرستان بیله سوار با جدیت در راستای تکمیل پروژه های تعریف شده ادامه خواهد داشت و تمام تلاش راه و شهرسازی اجرای با کیفیت تمامی پروژه ها در سطح استان می باشد.

وی گفت: احداث چهارخطه بیله سوار – گرمی به عنوان پروژه مهم و حیاتی ، اهمیت و نقش بسزایی درایمنی تردد ، سرعت جابجایی کالا و مسافر، حمل و نقل محصولات کشاورزی ، توسعه اقتصادی و گردشگری برای استان و شهرستان بیله سوار دارد.

حیدری افزود : از دیگر مزایای احداث و تکمیل این پروژه اتصال مرکز استان و تسهیل ترانزیتی استان اردبیل با کشور همسایه (جمهوری آذربایجان ) از طریق پایانه مرزی بیله سوار می باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در ادامه از اجرای آسفالت معابر مسکن مهر شهرستان بیله سوار خبر داد و گفت : بمنظور آسایش و رفاه حال ساکنان مساکن مهر شهرستان بیله سوار و بخاطر دسترسی راحت این عزیزان ، عملیات زیرسازی و آسفالت معابر 424 واحد مسکن مهر انجام گردید .

در ادامه جلسه حسن قبادی فرماندار شهرستان بیله سوار از اهمیت استراتژیک شهرستان بیله سوار بعنوان دروازه ورود به قفقاز و قطب کشاورزی شمالغرب کشور خبر داد و گفت : پروژه چهارخطه بیله سوار –گرمی جزو اولویت اول پروژه های عمرانی شهرستان است و جا دارد از تلاشهای استاندار معزز و مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل برای شروع پروژه تقدیر و تشکر نمایم و در این زمینه لازم است همه دستگاههای مربوطه با همکاری همه جانبه برای اجرای سریع و رفع مسایل و مشکلات این پروژه اقدام نمایند.

قبادی از اجرای زیرسازی و آسفالت معابر مساکن مهر شهر بیله سوار توسط راه و شهرسازی تقدیر نموده و اهالی شهرستان بیله سوار را شایسته شهری زیبا و با امکانات شهری بهتر دانست.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

    اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات