انسداد 903 حلقه چاه غیر مجاز در استان اصفهان

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: 903 حلقه چاه غیر مجاز در استان اصفهان مسدود شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان ، مهندس حسن ساسانی اظهار کرد: برای کنترل مصرف و برداشت آب در چاه های مجاز نیز طرح کنتوردار کردن این چاه ها در دستور کار قرار دارد و از سال گذشته تا کنون تعداد 551 کنتور بر روی چاه های پروانه دار نصب شد. او افزود : 500 دستگاه حفاری و تجهیزات غیرمجاز چاه آب نیز طی سال 98 و 99 در استان اصفهان توقیف شده است .

ساسانی با تأکید بر همکاری و نقش پیشرو نیروی انتظامی در اجرای طرح تعادل بخشی خاطر نشان کرد  : اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی که شامل پروژه‌هایی از جمله پر و مسلوب المنفعه کردن چاههای غیرمجاز است ، همکاری نیروی انتظامی را می طلبد و گاهاً نیروهای انتظامی، جلوتر و دغدغه مندتر از ما حرکت می‌کنند و این نشان از همگرایی بالا و در عین حال دلسوزی مضاعف این عزیزان دارد که در همینجا مجدداً از همه آنها قدردانی می‌کنم.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با بیان این که در سایه امنیت می‌توان برنامه‌ها و کارها را به سرانجام رساند، ادامه داد : وجود این امنیت باعث رونق کارها و ایجاد آرامش برای برگزاری فعالیت‌های مختلف در تمام سطوح و در میان تمامی دستگاه‌ها از جمله شرکت آب منطقه ای اصفهان می‌شود.ساسانی همچنین مقدار ذخیره سد زاینده‌رود را 617 میلیون مترمکعب اعلام کرد و گفت: حدود 40 درصد از ظرفیت سد، آب در مخزن سد زاینده‌رود ذخیره شده است.

وی با بیان اینکه ورودی به سد 77 و خروجی از آن 69 مترمکعب بر ثانیه است، تصریح کرد: در چند روز اخیر کاهش خروجی از سد زاینده رود را برای توزیع آب کشاورزی شاهد بوده ایم و توزیع حقآبه محیط زیست و تالاب گاوخونی ادامه دارد . شایان ذکر است در این دیدار مدیران ارشد شرکت آب منطقه ای اصفهان با فرمانده نیروی انتظامی استان ، سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا میرحیدری برخی مسائل و مشکلات موجود را بررسی و در خصوص راهکارهای مناسب برای تعاملات بیشتر هم اندیشی شد .

این دیدار در محل سالن جلسات ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان برگزار شد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اصفهان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اصفهان

    شركت آب منطقه‌ای اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات