افتتاح چندین طرح عمرانی در شهر جدید پردیس

افتتاح چندین طرح عمرانی در شهر جدید پردیس

http://www.bananews.ir/طی مراسمی با حضور مسوولان، پروژه‌های عمرانی و رفاهی به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در شهر پردیس افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. در این مراسم که در سالن آمفی‌تئاتر شهرداری پردیس و با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی و همچنین مسوولان و مقامات فرمانداری و استانداری تهران برگزار شد، مهندس رحمتی، شهردار پردیس ضمن بیان اینکه شهرداری به امکاناتی همچون سالن آمفی‌تئاتر، کافی‌شاپ و غیره مجهز شده است، گفت: به زودی این شهرداری به سوی تبدیل شدن به شهرداری الکترونیکی و در نهایت شهر الکترونیک خواهد رفت.

وی گفت: این پروژه‌ها در قالب ۳ بوستان، تکمیل ساختمان شهرداری، سالن آمفی‌تئاتر، پارکینگ عمومی فاز ۳، جدول‌گذاری و آسفالت معابر شهری، ایجاد ستاد مقابله با حوادث غیرمترقبه، تجهیز ناوگان حمل و نقل شهری شامل خرید ۵ دستگاه اتوبوس، ۷ دستگاه مینی‌بوس و ۱۱ دستگاه تاکسی و جنگل‌کاری در اطراف شهر پردیس معرفی کرد.

وی اضافه کرد: در بوستان‌های افتتاح شده امکاناتی نظیر فضای خرید، پارکینگ کتابخانه، فضای ورزشی و بدنسازی، مکان‌های بازی برای کودکان و غیره طراحی شده است و در پایان اظهار امیدواری کرد که در دهه مبارک فجر، جایگاه گاز CNG این شهر نیز افتتاح شود.ضمنا در راستای هفته دفاع مقدس شهرداری پردیس با حمایت و پشتیبانی شورای اسلامی شهر مبادرت به برگزاری نمایشگاه زنده سنگرهای جبهه‌های جنگ در سال‌های دفاع مقدس نموده که به رویت و بازدید مدعوین رسید. در ادامه، مهندس محمودی، معاونت عمرانی استانداری تهران نیز از پیشرفت پروژه‌ها و زیبایی شهر پردیس سخن گفت و از زحمات تمامی مسوولان و جوانان در جهت پیشرفت کشورمان قدردانی نمود.

در انتهای مراسم نیز پروژه‌ها با حضور مسوولان ذی‌ربط مورد بازدید، افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت.

 

 

    نظرات