تبادل تفاهم نامه نظارت بر حفاری چاههای آب استان بین شرکت آب منطقه...

طی برگزاری جلسه ای تفاهم نامه نظارت بر حفاری چاههای آب استان بین شرکت آب منطقه ای قزوین و سازمان نظام مهندسی معدن استان مبادله گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین در این جلسه که با حضور معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت،رئیس سازمان نظام مهندسی معدن و جمعی از مدیران، روسا و کارشناسان در محل سالن جلسات شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار گردید.

مهدس حدادی نژاد معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت با اشاره به اهمیت اجرای صحیح فرایند نظارت بر حفاری چاههای آب استان و حرکت در چارچوب قانون عنوان داشت: رسالت اصلی در نظارت برحفاری جلوگیری از بروز تخلفات می باشد لذا لازم است تأمین مهم با دقت فراوان صورت پذیرد.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین با اشاره به تأثیرحفاری صحیح در افزایش عمر آبدهی چاهها اظهار داشت: ناظر این حفاری منتخب باید با حضور در محل و بازدید کارشناسی اقدام و به بازدید و نظارت نمایندتا از این طریق بتوانند نقش خود را حفاظت از منابع آبی زیرزمینی به نحو احسنت ایفا نمایند.

در ادامه این جلسه دکتر نبی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده آن را گامی مهم در حفظ و حراست از منابع آبی استان برشمرد و خواستار انجام اصلاحات تکمیلی در این زمینه گردید. وی همچنین با اشاره به تاریخچه نظارت برحفاری در استان به همکاری نزدیک تر این سازمان با شرکت آب منطقه ای قزوین تاکید شده .

شایان ذکر است در پایان این جلسه پروانه صلاحیت مهندسین ناظر که به امضاء مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین رسیده بود به برگزیدگان اهدا گردید تا این افراد به کلیه مراحل عملیات حفاری، لوله گذاری،شستشو و توسعه و آزمایش و پمپاژ چاههای آب در سطح حوزه عملکرد شرکت به مدت سه سال فعالیت نمایند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای قزوین

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای قزوین

    شركت آب منطقه‌ای قزوین یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات