ساماندهی معابر و بهسازی کالبد بازار بیانگر نگاه ویژه شهرداری به بافت تاریخی است

ساماندهی معابر و بهسازی کالبد بازار بیانگر نگاه ویژه شهرداری به بافت تاریخی است

سعید ابریشمی‌راد در مراسم تکریم و معارفه مدیران منطقه یک شهرداری کاشان، با اشاره به تغییرات اجباری بر مبنای الزامات قانونی در برخی سازمان‌ها و به تبع آن برخی جابجایی‌ها در سطح مناطق، حساسیت انتخاب فرد مناسب برای مدیریت مناطق با توجه به اتفاقات خوب گذشته و همچنین اهمیت این منطقه را یادآور شد.

وی، با تأکید بر اینکه تمام افراد خارج از کاشان و کشور، خطه نخستین‌ها را به نام منطقه یک می‌شناسند، بیان کرد: جدا از جایگاه محترم تمام بخش‌ها و مناطق، غالبا تصویر کاشان بزرگ و متمدن در قالب شمایل این تکه از شهر به دیگران ارائه می‌شود.

شهردار کاشان، عشق و علاقه و جدیت در کار را از جمله ویژگی‌های مدیر پیشین منطقه یک دانست و گفت: برای انتخاب مدیر جدید منطقه یک، علاوه بر شاخص‌های عمومی، پارامترهای دقت، نکته‌سنجی و ظریف‌بینی به صورت ویژه مدنظر قرار داشت. ▫️ابریشمی‌راد، استیفای حقوق شهر و شهرداری، نظم و انضباط و جسارت در تصمیم‌گیری را شاخصه‌های مدیر جدید منطقه یک افزون بر مولفه برنامه‌ریزی دقیق واقدام مدبرانه عنوان کرد.

وی با تأکید بر اینکه کارنامه عملکرد ابوالفضل ساروقیان به عنوان مدیر پیشین منطقه چهار در استیفای حقوق شهرداری در تاریخ این منطقه ممتاز است گفت: تا پیش از این منطقه چهار جولانگاه افرادی بود اما با حضور آقای ساروقیان جایگاه تصمیم‌گیرنده، سیاست‌گذار و هدایت‌کننده واقعی رویکردهای منطقه مشخص شد.

شهردار کاشان، با اشاره به پیشینه فعالیت مدیر جدید منطقه یک در سازمان عمران وبهسازی آشنایی وی با مفاهیم مرتبط با حوزه بافت تاریخی را یک امتیاز قلمداد کرد و توجه به کالبد کهن شهر را یک رویکرد مورد انتظار از وی دانست. ▫️ابریشمی‌راد با یادآوری اقدامات گسترده و مستمر شهرداری در بهسازی کالبدی بازار و نیز ساماندهی معابر ورودی آن گفت: این عملکرد همراه با انتخاب مدیر متناسب با ناحیه بازار، رضایت‌مندی اهالی آن به عنوان منتقدان همیشگی شهرداری را به دنبال داشت.

وی، ارتباط منطقه یک با دو نهاد میراث فرهنگی و اوقاف و امور خیریه را با توجه به ماهیت فعالیت در این منطقه بیش از سایر دستگاه‌های شهرستان دانست و بر لزوم تعامل با این مجموعه‌ها در عین پیگیری موضوعات و دفاع از حقوق شهر و شهروندان تأکید کرد.

شهردار کاشان، ممتاز بودن نسبت بودجه عمرانی به اعتبار منطقه یک را یادآور شد و آن را زمینه‌ساز اقدامات عمرانی گسترده در این منطقه قلمداد کرد و از مدیر جدید منطقه خواست تمام ظرفیت‌ها را برای توسعه بیش از پیش منطقه به کار گیرد.

در این نشست، ابوالفضل ساروقیان به عنوان مدیر جدید منطقه یک معرفی و از تلاش‌های 31 ماهه محمدحسین واحدیان در این سمت قدردانی شد.شایان ذکر است واحدیان در جایگاه سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات