محمد رضا مهدلو شهردار زرند: شهرداری برای ماهیانه 30 هزار مترمربع اسفالت معابر شهر برنامه ریزی كرده است.

محمد رضا مهدلو شهردار زرند: شهرداری برای ماهیانه 30 هزار مترمربع اسفالت معابر شهر برنامه ریزی كرده است.

محمد رضا مهدلو شهردار زرند با اعلام اینکه اصلی‌ترین مشکل شهر زرند، آسفالت خیابان‌ها و معابر است و به همین منظور در بودجه سال ۹۹، حجم بیشتری از آسفالت معابر نسبت به سال گذشته در دستور کارشهرداری قرار دارد گفت: رسیدگی به وضعیت آسفالت خیابان‌ها و اولویت قرار دادن تمامی معابری خاکی و معابری که آسفالت آنها تخریب شده است از اولویت برنامه های شهرداریست .

شهردار زرند آسفالت ریزی خیابان‌ها و معابر را مهم‌ترین موضوع شهر در حوزه عمران عنوان کرد و گفت: نهضت آسفالت شهر زرند در سال ۹۹ با سرعت بیشتری انجام خواهد شد و امیدواریم با اعتبارات پیش بینی شده بتوانیم آسفالت شهر زرند را ساماندهی کنیم .

منتخب شورای شهر زرند افزود:با اقدامات انجاتم شده در کارخانه آسفالت و بهسازی ماشین آلات و تجهیزات آسفالت شهرداری زرند برای بهسازی معابر این نهاد برای ماهیانه 30هزار متر مربع از معابر شهر زرند برنامه ریزی کرده است .

وی با اعلام اینکه ما تلاش می کنیم به شکل جدی به این موضوع اهمیت بدهیم و تا جائیکه امکان پذیر باشد، نسبت به آسفالت ریزی معابر و خیابان های شهر اقدام کنیم ،افزود: طی هفته جاری سه معبر در خیابان ابوذر و شهید عربزاده آسفالت ریزی خواهد شد .

مهندس مهدلو از آسفالت کوچه ابوذر 10و فرعی های آن طی 24ساعت آینده خبر داد و گفت: برای آسفالت این معبر به مساحت 3200متر مربع بالغ بر2/300/000/000 میلیون ریال هزینه در نظر گرفته شده است .

وی اظهار امیدواری کرد با تلاش نیروهای شهرداری و تامین اعتبارات لازم و همکاری شهروندان بتوانیم گامهای خوبی برای عمران و ابادانی شهر زرند برداریم .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات