بازی با مرگ با شناکردن در تاسیسات آبی

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای فارس هشدار داد: شنا در تاسیسات آبی همچون بازی با مرگ است. افراد زیادی به خاطر علاقه مندی به شنا در این مکان‌ها قربانی شرایطی شده‌اند که تصور آن را هم نمی‌کردند. شرایطی که حتی ماهرترین شناگران هم به آن آشنا نیستند.

محمدرضا ارجمند گفت:  بارها درباره ممنوعیت شنا در کانال‌های آبیاری، تاسیسات آبی و دریاچه سدها هشدار داده شده اما باز هم شاهد بی‌توجهی به این هشدارها و حوادث غرق شدگی هستیم.

ارجمند افزود: با توجه به فصل گرما و تمایل افراد به شنا و خطر غرق شدگی در محدوده این تأسیسات، از شهروندان تقاضا می‌شود ضمن توجه به ممنوعیت ورود به ابنیه‌های مربوط به آب از ورود و شنا کردن در دریاچه سدها، تاسیسات آبی و کانال‌های آبیاری و زهکشی جدا خودداری کنند و عواقب ناشی از بی توجهی به ممنوعیت شنا در تاسیسات آبی استان به عهده فرد خاطی است.

وی تاکید کرد: با توجه به حوادث سنوات گذشته از همه هم‌استانی‌ها، مسافران، ساکنان مجاور سدها و تاسیسات درخواست می‌شود از هرگونه شنا و آب‌تنی و ماهیگیری در محل‌های یاد شده، به جد اجتناب کرده و به هشدارهای منصوبه و توصیه‌ ماموران این شرکت توجه ویژه داشته باشند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات