پرداخت ۲۰۰ میلیارد تومان پرداختی مستقیم برای حمایت از مردم در بحث ...

پرداخت ۲۰۰ میلیارد تومان پرداختی مستقیم برای حمایت از مردم در بحث ...

پرداخت ۲۰۰ میلیارد تومان پرداختی مستقیم برای حمایت از مردم در بحث ویروس کرونا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در چهارمین نشست خبری شهردار مشهد که به همراه شورای معاونین شهرداری مشهد در محل سالن همایش های نمایشگاه بین المللی شهرداری مشهد برگزار شد، در خصوص اقدامات شهرداری در بحران کرونا اظهار کرد: براساس دستور شهردار ۳۰ میلیارد تومان برای ۳۰ هزار کارگر خدمات شهری اختصاص پیدا کرد. همچنین ۱۸ میلیارد تومان برای بحث ضدعفونی شهر و مراکز عمومی اعم از مترو اتوبوس و ۱۰ میلیارد تومان برای دانشگاه علوم پزشکی مشهد در راستای تولید ماسک اختصاص پیدا کرده است.
وی افزود: علاوه بر این بلافاصله لایحه تخفیف تجاری موقات و معافیت آن به مدت سه ماه اعلام شد و لایحه تخفیف تجاری موقف و معافیت به مدت سه ماه و ۵۰ درصد تخفیف اجرا شد و پرداخت چک های مردم به شهرداری سه ماه به تعویق افتاد.
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین اقدامات ویژه ای نیز در حوزه خدمات شهری و حمل و نقل انجام شده است و مراکز عمومی به صورت روزانه ضدعفونی شدند و تقریبا همه نهاد و ارگان های دولتی و غیر دولتی که در بحث ضدغعفونی با مشکل مواجه شده بودند، به ما مراجعه کردند. تاکنون حدود ۲۰۰ میلیارد تومان پرداختی مستقیم برای حمایت از مردم در بحث ویروس کرونا داشتیم.
خواجه نائینی خاطرنشان کرد: خوشبختانه هیچ مورد فوتی در اثر ویروس کرونا در شهرداری مشهد ثبت نشده است.

غزاله شهیدی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات