برگزاری اولین جلسه کمیته ورزش شرکت آب منطقه ای زنجان در سال 99

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،اولین جلسه کمیته ورزش شرکت با حضور رئیس ، دبیر و اعضای کمیته در سالن مانیتورینگ این شرکت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، یوسف باقری دبیر کمیته ورزش شرکت آب منطقه ای زنجان، در خصوص مقام های کسب شده در رشته های مختلف ورزشی این شرکت توضیحاتی ارائه نمود و گفت:این شرکت در مسابقات برگزار شده در قالب صنعت آب و برق استان و کشور در ایام مختلف سال 98 در بین کارکنان صنعت آب و برق مقامهای نخست را به خود اختصاص داده است.

در ادامه مهندس حسین  مهدی نژاد، معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای زنجان و رئیس کمیته ورزش این شرکت در خصوص عملکرد سال 98 رشته های ورزشی شرکت توضیحاتی ارایه نمود و اظهارداشت:طبق تقسیم بندی بودجه ورزشی،میزان هزینه کرد رشته های ورزشی قابل ارزیابی است و امید است در سالجاری با عزم و اراده بیش از پیش، بتوانیم شاهد موفقیت روز افزون همکاران در مسابقات ورزشی باشیم.

سپس اعضای جلسه و سرپرستان تیم های ورزشی در خصوص نیازهای موجود در هررشته ،نظرات خود را بیان داشتند و حضور سرپرستان تیم های ورزشی را در تمرینات ،ضروری دانستند.

در پایان مقرر شد،سرپرستان تیم های ورزشی تا قبل ازجلسه ای که پس از 15 تیرماه سالجاری برگزار خواهد شد، برنامه تمرینات و بودجه بندی تیم خود را به دبیرخانه کمیته ورزش شرکت اعلام نمایند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات