رفع تصرف 700 متر از اراضی حاشیه رودخانه چم بشیر طاق بستان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه: نزدیک به ۷۰۰ متر اراضی حاشیه رودخانه چم بشیر طاق بستان که توسط عده ای سودجود مورد تصرف واقع گردیده بود با هماهنگی مرجع محترم قضائی و همکاری نیروی انتظامی رفع تصرف گردید.

امیری سرپرست واحد حقوقی شرکت آب منطقه ای ، ضمن اعلام این خبر افزود با تلاش کارشناسان واحد حقوقی و امور منابع آب شهرستان کرمانشاه در جهت استیفای حقوق دولت و رفع تصرفات غیر قانونی انجام شده پس از اخذ  دستورمرجع محترم قضایی تصرفات واقع در حریم و بستر رودخانه چم بشیر طاق بستان بطول ۷۰۰ متر آزاد سازی گردید ، امیری همچنین گفت با این اقدام  ۴هزار متر مربع از بستر رودخانه آزادسازی و از تصرف افراد سودجو خارج گردید.

وی ضمن توصیه و هشدار جدی به افرادی که در اراضی  واقع  در حریم و بستر رودخانه‌ها اقدام به خرید و فروش  مینمایند افزود ، حتماً پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور منابع آب شهرستان مربوطه اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند. امیری، در پایان گفت این شرکت در نقش حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف در حریم و بستر رودخانه و تصرف آن توسط سودجویان مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم به عمل خواهد آورد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات