فراخوان جذب سرمایه گذار برای طرح گردشگری و تفریحی سایت سد...

فراخوان جذب سرمایه گذار برای طرح گردشگری و تفریحی سایت سد...

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای کرمان از انتشار فراخوان جذب سرمایه گذار برای طرح گردشگری و تفریحی سایت سد تنظیمی جیرفت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، مهندس مسعود نمازیان با تأکید بر عقد تفاهم‌نامه وزارت نیرو با وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور افزود: بر این اساس شرکت آب منطقه ای کرمان در نظر دارد نسبت به شناسایی و جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی جهت توسعه صنعت گردشگری در محدوده تاسیسات آبی اقدام نماید. وی با بیان این که استان کرمان یکی از پنج استان تاریخی ایران است و مکان‌های گردشگری زیادی دارد که به واسطه آنها سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به خود جذب می کند. لذا پتانسیل ایجاد فضاهای گردشگری و تفریحی در آن وجود دارد.ایشان خاطر نشان کرد: شرکت سهامی آب منطقه ای کرمان در نظر دارد به منظور اجرای
طرح های گردشگری پیرامون سدها و تأسیسات آبی استان کرمان، در قالب قراردادهای ساخت، اجاره، بهره برداری، انتقال ( BLOT )،  نسبت به ارزیابی کیفی سرمایه گذاران ذیصلاح اقدام نماید.

وی با اشاره به این که آگهی فراخوان جذب سرمایه گذار برای یکی از تاسیسات آبی شرکت از بیست و دوم خرداد ماه در فضای رسانه ای کشور منتشر شد، تصریح کرد: طرح های قابل اجرا در محدوده سایت سد تنظیمی جیرفت شامل فرصت‌های متعدد ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در این ناحیه جغرافیایی و دربرگیرنده فعالیتهای مندرج در مستندات شیوه‌نامۀ اجرایی فعالیتهای گردشگری و تفریحی در منابع و تأسیسات آبی و پیرامون آنها می‌باشد.

کلیۀ سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی می توانند این آگهی را در آدرس سایت اینترنتی شرکت آب منطقه‌ای کرمان مشاهده نمایند و جهت کسب اطلاعات تکمیلی به نشانی دبیرخانه کارگروه گردشگری این شرکت واقع در کرمان، خیابان پاسداران شرکت آب منطقه‌ای کرمان (معاونت برنامه ریزی) مراجعه یا با شمارۀ تلفن 4-32224482-034 داخلی 305 تماس حاصل نمایند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات