بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از آخرین وضعیت بهره...

عصر امروز بیست و نهم خرداد ماه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با همراهی مدیر امور منابع آب مغان و مدیرعامل شرکت بهره بهره برداری از آخرین وضعیت بهره برداری و نگهداری شبکه مغان بازدید کرد.

مهندس عباس جنگی مرنی در این بازدید به توجه به شروع زمان پیک بهره برداری بخاطر شروع کشت دوم در شبکه آبیاری و زهکشی مغان، برحضور مداوم و به موقع کارشناسان و عوامل توزیع آب برای خدمات رسانی بهتر به زارعین تاکید کرد.

وی همچنین با اشاره به ضرورت اصلاح، بازسازی و رنگ آمیزی تابلوها و علایم هشدار دهنده های موجود و همچنین نصب در نقاط مورد نیاز در سطح شبکه افزود: برای اطلاع و آگاه سازی و جلوگیری از هرگونه خطرات احتمالی این اقدامات جدی و ضروری است.

مهندس جنگی مرنی ضمن بازدید از وضعیت آب موجود در کانالهای شبکه با توجه به قرار گرفتن شهرستان بیله سوار در انتهای شبکه، نسبت به توزیع عادلانه آب در بین شهرستانها تاکید نمود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل همچنین اظهار کرد: با مدنظر قرار دادن وضعیت منابع آبی در سدهای ذخیره بالادست و آورد رودخانه، توزیع آب در کل شبکه مغان بر اساس نیازها و درخواست های پایین دست بایستی عادلانه صورت بگیرد.

وی با درخواست از زارعین زحمتکش در حفظ و نگهداری شبکه، یادآور شد: کشاورزان عزیز عوامل شرکت بهره برداری و مدیریت منابع آب مغان را یاری نمایند تا این همه سرمایه گذاریها به دست نسل های آینده برسد.

مهندس جنگی مرنی تصریح کرد: در سالزراعی جدید به برکت نزول بارش های رحمت الهی و منابع آبی موجود و مدیریت صحیح حوزه معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت تاکنون مشکلی در تامین آب کشاورزان زحمتکش در شبکه آبیاری و زهکشی مغان  مشاهده نگردیده و بایستی زارعین محترم نسبت به صرفه جویی منابع موجود آب با استفاده از روش آبیاری شبانه و استفاده از سیستم های نوین آبیاری بطور جد اقدام نمایند تا ذره ای از این نعمت خدادادی به هدر نرود.

وی همچنین در پایان این بازدید با تاکید بر توزیع عادلانه آب به مناطق و نواحی مختلف شبکه و حضور شبانه روزی مدیران و کارشناسان و عوامل بهره برداری در سطح شبکه و گفت: نگهداری و تعمیرات به موقع در شبکه و رعایت نکات حفاظت و ایمنی بیشتر در شبکه و حفظ و حراست از منابع آب و تاسیسات شبکه و گشت شبانه برای حفاظت بیشتر از شبکه از مسایلی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات