باصرفه جوئی 80درصدی خودروی آتش نشانی بهسازی و به سیستم ناوگان این سازمان وارد شد .

باصرفه جوئی 80درصدی خودروی آتش نشانی بهسازی و به سیستم ناوگان این سازمان وارد شد .

مسعود مومنی فر رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند از بهسازی کامل یک دستگاه خودروی آتش نشانی خبر داد .

مومنی فرد بااعلام اینکه یکی از اهداف ما در سال جاری توسعه و احداث زیرساخت‌های حوزه امداد و نجات، خرید ماشین‌آلات و تجهیزات مرتبط با این سازمان می باشد گفت: بهسازی این دستگاه می تواند کمک موثری به افزایش قدرت مانور این سازمان در زمان بحران نماید .

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند نگرش مثبت مجموعه مدیریت شهری به ویژه شهردار نسبت به این حوزه را ستودنی دانست و افزود: تعویض مخازن آب و فوم، پمپ اصلی آب، قطعات فرسوده و رنگ آ میزی بدنه از مهمترین اقدامات این سازمان در خصوص بهسازی این خودرو بوده است .

وی به خرید تجهیزات جدید این سازمان اشاره کرد و افزود:با تجهیز سازمان آتش نشانی به امکانات و تجیهزات مورد نیاز، سرعت و دقت امداد رسانی توسط نیروهای این سازمان افزایش یافته و زمان خدمات رسانی نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد .

مسعود مومنی فرد هزینه بهسازی این دستگاه توس طپیمانکار را بالغ بر 250میلیون تومان اعلام کرد و افزود: با توجه به انجام تمامی فعالیتهای فنی این خودرو توسط نیروهای آتش نشانی این طرح با هزینه ای بالغ بر 500میلیون ریال بهسازی و شاهد صرفه جوئی در این خصوص بوده ایم .

وی اظهار امیدواری کرد با به روز شدن سیستمهای آتش نشانی و بهره گیری شهروندان از آموزشهای این سازمان شاهد کاهش حوادث در شهرستان باشیم .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات